Медиків та донорів привітали з нагоди професійних свят

Общество | 18:41, 14.06.2018
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні у виконкомі з професійним святом – Днем медичного працівника – вітали персонал медико-санітарної частини. За настрій та посмішки відповідали артисти МПК «Сучасник», а перші вітання пролунали від представників міської влади — секретаря міської ради Олесі Нікітіної та заступника міського голови Андрія Терентьєва.

Андрій Терентьєв, який як раз відповідає в тому числі і за питання медицини, у своїй промові приділив багато уваги змінам та реформам, які тривають у нашому медичному закладі.

Він запевнив, що вивчив питання та розбирається в проблемі.

Андрій Альбертович наголосив на тому, що лікар має виконувати свою роботу, а не думати про політичні та адміністративін моменти. Завершив виступ побажаннями натхнення.

Почалася церемонія вручення нагород. Знак «Кращий працівник» отримали Валерій Рябуха та Валентина Стешенко. Почесними грамотами міської ради та пам`ятними подарунками відзначили  десятьох працівників. Для привітань на сцену вийшли представники Запорізької АЕС — заступник генерального директора Олександр Кривцов та голова профспілки ВП ЗАЕС Микола Захаров.

Атомники відзначили почесними грамотами п`ятьох медиків. Вітали людей, що охороняють наше здоров`я, директор ДТЕК ЗаТЕс Ігор Снєгін та голова профспілки Ігор Рижов

Людмила Кульпіна, в.о. начальника СМСЧ №1,  вітала колег з професійним святом. Вона побажала всім в непростий час взаєморозуміння та терпіння. Людмила Анатоліївна висловила надію, що реформи приведуть медицину до рівня європейських країн.

Людмила Кульпіна вручала почесні грамоти департаменту охорони здоров`я облдержадміністрації та  нагороди місцевого рівня персоналу та колективам медико-санітарної частини. Також до свята працівники отримали премію. На свято медиків завітав народний депутат Володимир Бандуров. Він запевнив, що люди дуже поважають людей, які працюють лікарями, також говорив про необхідність реформ та завершив виступ побажаннями всього найкращого.

 

 

Разом з Володимиром Бандуровим на сцені з`явився і міський голова Павло Музика. Він нагадав, що ніякий інтернет не замінить професійного лікаря. Так склалося, що на цьому святі навіть у вітаннях згадували про реформу. Виступ мера не став виключенням — Павло Олексійович говорив, що тільки нам вирішувати, якою буде медицина в Енергодарі. Тим більше, що в нашому місті реально створити всі умови для розвитку медицини.

Після урочистостей Володимир Бандуров планував ознайомитись, наскільки готове до відкриття, анонсованого 5 липня, відділення гемодіалізу.

 

Одночасно з Днем донора вітали і тих, хто своєю кров`ю рятує життя. Начальник відділу охорони здоров`я Мирослава Климчук-Новачкевич та заступник міського голови Андрій Терентьєв вручали подяки енергодарським донорам крові. Крім подяк, вони будуть відзначені у своїх трудових колективах грошовими преміями.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: