«Медична» петиція не врятувала СМСЧ №1 від передачі в комунальну власність

Политика | 11:28, 9.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні на сесії головним та єдиним  «номером програми» було питання розгляду петиції щодо скасування рішення міської ради про прийняття в комунальну власність медико-санітарної частини.

Нагадаємо, що ініціаторм петиції був Володимир Редька, депутат обларади від «Самопомочі»

Сьогодні в залі були присутні 18 депутатів. До речі, глядачів було навіть більтше, ніж народних обранців — це були і небайдужі громадяни, і представники СМСЧ. Доповідав з даного питання начальник юридичного управління Дмитро Поліщук, який запросив до слова і Володимира Редьку. Той нагадав про обіцяні громадські слухання та порушення, з якими приймалося рішення про передачу лікарні на баланс міста.

20746964_1954641571474297_943005662_o

Оскільки в залі були присутні депутати двох «полярних» груп, то й коментарі були відповідні: група 15+ наполягала на скасуванні незаконного рішення, а «правляча» частина депкорпусу обіцяла медикам нове обладнаня та ремонти в разі прийняття в комунальну власність. Лунали і більш-менш компромісні пропозиції — ак Вадим Рябуха вважає, що перехід «до міста» незворотний, але «в перспективі». Сергій Хоролець теж висловив думку, що «може, і я б проголосував за прийняття», але на даний момент інформації для прийняття зваженого рішення у депутатів замало.

Розмови раз по раз переходили на теми, умовно дотичні до медицини — депутатов «вело» в бік обговорення обладнання на ДТЕК ЗаТЕС та ВП ЗАЕС, лунали взаємні звинувачення та претензії.

Голосування ж розставило крапки над «І»: для прийнятя рішення про скасування попереднього прийняття СМСЧ в комунальну власність не вистачило голосів.

Барановський, Гавриляк, Мариненко, Мішин, Нікітіна, Папалуца, Попов, Пушкарьов, Вадим Рябуха, Сорока, Холод, Хоролець, Микола Миколайович Чорний, Кабанов  — голосували «за»

Гордевич, Дубков, Паламар  — утримались

Карбасов — проти.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: