Майбутні екологи з Мелітополя відвідали ЗАЕС

АЭС | 08:04, 9.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

По корисну інформацію про атомну енергетику і з ознайомчою екскурсією на об’єкти Запорізької АЕС приїхали студенти-екологи Таврійського державного агротехнологічного університету з м. Мелітополь.

Студенти і викладачі прослухали лекцію про Запорізьку АЕС і атомну енергетику України в інформаційному центрі ЗАЕС, після чого побували на проммайданчику станції, відвідали турбінне відділення енергоблока №4, ознайомилися з роботою пристанційного сховища відпрацьованого ядерного палива (ССВЯП).

Далі гості, слухаючи докладну розповідь про принцип функціонування, об’їхали гідротехнічні споруди станції, на власні очі змогли побачити, як атомна станція взаємодіє з навколишнім середовищем і самостійно зробити для себе висновок про екологічні аспекти такої взаємодії.

Завершився насичений і пізнавальний екскурс на повномасштабному тренажері блочного щита управління навчально-тренувального центру ЗАЕС.
«Дуже добре продумана організація екскурсії, всі супроводжуючі нас працівники станції дохідливо і доступно подавали інформацію. Було цікаво, велике спасибі!» — поділилися враженнями студенти.

Джерело: сайт ЗАЕС

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: