Маленький колектив малої академії наук допомагає АТО

Общество | 21:15, 11.12.2017
 Поделиться

Поделиться в

Енергодарська мала академія наук — постійна учасниця благодійних та патріотичних акцій. Треба відзначити, що заклади освіти взагалі виявляють активну громадянську позицію, що не може не радувати.

Не зважаючи на те, що педколектив  ЕМАН налічує всього 45 керівників гуртків (38 з них працюють за сумісництвом), а адміністрація — це всього 5 осіб, манівці все одно не стоять осторонь громадських рухів. Нещодавно вони долучилися до кількохакцій одночасно  — «Залізний мільйон», збір кришечок та макулатури.

Заступник директора МАН Наталія Кучеренко повідомила, що як раз в їхньому колективі дрібні гроші збирали… дорослі. А діти могли брати участь в акції в школах. Так само дорослі збирали тапакували папір, акришечок «наколекціонували» цілу велику пляшку! Все це передали волонтерам ГО «Передова».

Підрахувавши дрібноту, виявилося, що в такий нехитрий та необтяжливий спосіб манівці надали допомогуармії в розмірі майже 300 гривень! Погодьтеся, навіть менші кошти на дорозі не валяються, а тут -сума, яку сміливол можна спрямувати на потреби бійців! Саме з таких невелдичких внесків і складаються солідні суми, на які можна придбати запчастини або інструменти, ліки та засоби гігієни для наших захисників.

Нагадаємо,  що свої «Залізні мільйони» вже здали ЕНВК №5 (641 грн), ЕНВК №9 (320 грн), ліцей (407 грн)  та гімназія «Гармонія»(681 грн), останньою була ЕМАН, на підході — ЕЗОШ №4.

Разом це більше двох тисяч гривень — копієчка до копієчки! Разом переможемо!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: