Маленькі гімнaзисти «Гармонії»отримали статус першокласників

Общество | 15:04, 17.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

Ви думаєте, що першокласниками діти стають з першого дня навчання в школі? Ні! Щоб стати справжнім першокласником, треба пройти церемонію посвяти! Так роблять в гімназії «Гармонія» вже багато років поспіль. Для наймолодших гімназістів в останні осінні дні влаштовують спеціальне свято, і тільки по його завершенні дітки отримують почесний статус першокласника.

Урочистості проводяться в актовому залі, повному ошатної малечі та схвильованих батьків. Мам і тат спеціально запрошували на таку важливу для дітей церемонію. В програмі заходу були виступи самих гімназистів – вони читали вірші та співали; в гості до дітей прийшли казкові герої – гратися та загадувати загадки. Не все було так просто, адже необхідно було ще й давати клятву першокласника — добре вчитися, виконувати домашні завдання, малювати, читати — та взагалі БАГАТО ЧОГО!

Врешті решт кожний з 65 першокласників «Гармонії» отримав від старших гімназистів медалі, а від батьків та педагогів – настанови на гарне навчання та найщиріші привтання. І з цього моменту у малечі почнеться новий етап шкільного жіття, який традиційно називають «Мандрівкою до країни знань».

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: