Мала академія наук запрошує школярів

Общество | 16:31, 12.09.2018
 Поделиться

Поделиться в

11 вересня в енергодарській Малій академії наук відбувся день відкритих дверей. Щорічно кількість учнів в навчальному закладі зростає — в 2018-му МАН будуть відвідувати  505 дітей. Для них відкрито 35 гуртків.

Підлітки можуть поглибити свої знання з історії, математики, економіки, фізики, астрономії, правознавства тощо. В закладі створено всі умови для того, щоб юнаки та дівчати змогли самореалізуватися, отримати досвід наукової діяльності та стати успішним студентом вишу. Виявляється, для цього зовсім необов’язково займатися з репетиторами — засвоєнню навчальних програм сприяє обстановка наукової творчості!

Вихованці Малої академії наук щороку беруть участь у різноманітних інтелектуальних та творчих конкурсах, головний — це конкурс-захист наукових робіт МАН. Педагогічний колектив може по праву пишатися кількістю призерів на всіх рівнях.

Школярі, які відвідують гуртки найвищого рівня, будуть проводити дослідження, писати та захищати наукові роботи — такий досвід стовідсотково знадобиться підчас здобуття вищої освіти!

У підлітків ще є шанс приєднатися до команди МАН. Для цього потрібно прийти до закладу та обрати гурток. Записатися на навчання можуть учні 9-11 классів. Заняття безкоштовні.

 

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: