Людмила Бабак – знову завоювала Кубок світу

Спорт | 16:50, 30.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

У місті Viana do Castelo (Португалія) пройшов Кубок світу з веслування на байдарках і каное. Вихованка спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС – Людмила Бабак показала відмінний результат на марафонській дистанції в каное-одиночці, завоювавши два «золота».

У марафоні на короткій дистанції – 3,6 км Людмила Бабак посіла перше місце і показала результат 19 хв. 31,51 сек., випередивши найближчу суперницю на півтори хвилини.

У марафоні на довгій дистанції – 15,4 км енергодарська спортсменка також посіла перше місце, залишивши позаду 13 суперниць, і фінішувала з результатом — 1 ч. 41 хв. 29,76 сек.

Людмила Бабак, майстер спорту України міжнародного класу, член основного складу національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное, триразова чемпіонка України серед дорослих, чемпіонка Європи (Португалія) і чемпіонка Світу з марафону серед дорослих (ПАР).

Людмила Бабак – вихованка Заслуженого тренера України Сергія Сніжко.

Джерело: сайт ЗАЕС

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.