«Любисток» відзначив ювілей грандіозним концертом ФОТО

Общество | 11:46, 29.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

Майже 2 з половиною години тривав святковий концерт до 30-річного ювілею зразкового ансамблю танцю «Любисток», який беззмінно очолює Світлана Литвинець.

Від найменших танцюристів до студентів — всі показували свою вправність на сцені МПК «Сучасник». Номери були різноманітні — від таких, коли на сцену виходило під два десятки дітей одночасно до дуетів та гумористичних замальовок. Світлана Литвинець ще раз довела (тим, хто не вірив, а таких було дуже мало в залі): ті, хто володіє навичками народного танцю, зможе підкорити будь-який стиль. Глядачі бачили сучасні танці, вальс, композиції у східному стилі, навіть фламенко — у виконанні випускниць!

Бажаючих привітати та зробити подарунки колективу та наставницям — Світлані Олександрівні та Марині Лупу, яка веде хореографічну студію «Любистку» (до речі, теж випускниця колективу) — було достатньо. В першу чергу, від міської влади ювілярів вітала Надія Кулагіна, начальник відділу культури, та Володимир Фалілеєв, директор МПК «Сучасник». Вони передали подарунки від міського голови — телевізор та 10 тисяч гривень — від відділу культури. Також 5 тисяч гривень передала організаторка виставки-ярмарку «Українська якість» Тетяна Татаренкова, яка постійно підтримує колективи палацу культури. Для привітань на сцену виходили представники ВП ЗАЕС та профспілкового комітету, громадських організацій — БО БФ»Наше місто», «Передова», а також  — батьки та випускники. Всі вручали  цінні подарунки  — на розвиток колективу — та бажали підкорення нових вершин.

Історію створення та розвитку «Любистку» представили нинішні учасники колективу у відеопрезентації. Свої творчі подарунки показали на сцені колеги — колективи та артисти МПК»Сучасник»: Світлана та Олег Іванови, Наталія Алехно, народний театр, народний оркестр «Джерела», вокальний ансамбль «Барви».

У фіналі заступник директора МПК «Сучасник» Тетяна Реброва вручила подяки випускникам 2018 року.

Останній танець — «Київський вальс», і на сцену вийшла вся родина «Любистку». Глядачі аплодували стоячи. А Світлана Литвинець заявила: «Танцюйте з нами, танцюйте, як ми, танцюйте краще за нас!»

Відео можна побачити ТУТ

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: