Лісова пожежа №52

ЧП | 14:23, 13.06.2018
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні пожежні разом з волонтерами проводили традиційний рейд у місцях відпочинку людей, розповідали про правила поводження на воді та у лісопарковій зоні.

Начальник 13-ДПРЧ Олег Панасенко говорив про те, що на сьогоднішній день в екосистемах відбулася 51 пожежа, а минулого року на цей період часу — 52.

Але буквально за півгодини ми зрівняли рахунок: стало 52-52. На теріторії Іванівського лісництва за кооперативом «Волна» почалася пожежа.

Просто з рейду ми вирушили на місце подій.

Разом з нами поїхав на пожежу лісничий Іванівського лісництва Віктор Радченко. Він тільки-но встиг розповісти про наслідки пожежі, яка відбулася поблизу блокпосту — там згоріли 40-річні сосни висотою до 25 метрів, і коли це місце знову зазеленіє — невідомо…

І ось знову горять сосни. Пожежа охопила 5 тисяч м квадратних метрів. На наших очах великі зелені дерева перетворювалися на факел, а за кілька секунд полум’я спадало, залишаючи після себе почорнілий остов.

Територію гасили не лише пожежні 31 частини, а й дачники. Власне, вони й викликали рятувальників. А на місце подій побігли вже з лопатами.

Відео пожежі ТУТ

Причини пожежі встановлюються. На жаль, люди нехтують правилами пожежної безпеки, в результаті маємо почорнілі від пожеж ліси.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: