Лікарям «за щастя» ліжко-місце в гуртожитку

Общество | 09:59, 9.09.2017
 Поделиться

Поделиться в

На засіданні наглядової ради міста з питань розподілу та утримання житла у гуртожитках та використання гуртожитків і прибудинкових територій розглянули 7 звернень, які стосувалися виділення житлових приміщень та ліжко-місць у гуртожитках. «За клопотанням СМСЧ №1 запропоновано виділити ліжко-місця у гуртожитках для трьох лікарів-педіатрів, а також для лікаря-нефролога, який працюватиме у відділенні гемодіалізу. Питання, розглянуті у ході засідання, будуть рекомендовані для розгляду на черговому засіданні виконавчого комітету» — повідомляє сайт міськради.

Як бачимо мова йде про ліжко-місця (!?), не кімнати в гуртожитках для педіатрів, яких вкрай не вистачає в місті. І це ще має узгодити виконком. А от підприємство КП ПКВ, яке з якихось невідомих нам причин володіє службовим житлом, розподілив свого часу кімнати в гуртожитках екс-кервникам Володимиру Солянику, Олександру Колеснікову, Антоніні Волковій та їх родичам.

 

Службові квартири свого часу видавались судді Максиму Капустинському, головному архітектору Вірі Знахуренко, головному міліціонеру Андрію Петренчуку (щоправда, останній квартиру повернув, коли покинув посаду).

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: