«Квітневі пересмішки» подарували гарний настрій публіці

Общество | 07:52, 13.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

12 квітня а актовому залі ЕБГ «Гармонія» відбувся міський гумористичний конкурс для учнівської молоді «Квітневі пересмішки», організований відділом у справах сім’ї та молоді ЕМР у співпраці з управлінням освіти.

В ньому взяли участь 20 школярів різного віку. Оцінювало юних гумористів журі у складі представників науково-методичного центру, відділу у справах сім’ї та молоді, робітників культури та органів місцевого самоврядування.

Зі святом творчості учасників привітала заступниця міського голови Яна Дабіжа.

І почалося!

На сцену виходили гумористи від малечі до старшокласників, які настільки вправно демонстрували твори як знаних українських письменників — Глазового, Вишню, так і мініатюри невідомих авторів. У когосьбули вірші, у когось — проза, дехто працював в модному нині жанрі «stend up».

Щоб конкурсанти могли перепочити, а журі — розібратись з оцінками, вихованці театральноїстудії «Фантазія» (ЦДЮТ) та ліцеїсти влаштовували музично-гумористичні паузи. Це було неперевершено!

Пам’ятні призи отримали всі конкурсанти. Але були визначені номінанти та трійки лідерів у двох  вікових категоріях.

Так, спеціальні грамоти отримали:  за емоційну наснаженість — Анна Хаітова з 8-Б класу ЕБГ «Гармонія», за художню майстерність Поліна Мітурич з 8-А ЕЗОШ №2, яка виконала авторську гумореску, учень 2-В класу ЕНВК №5 Іван Авдієнко підкорив публіку та суддів неперевершеним виконаням гуморески Павла Глазового, тому отримав приз глядацьких симпатій.

У категорії 13-14 років місця розподілилися наступним чином: ІІІ — у Олександра Гембари з 4 школи, ІІ — у Данила Гаврина з ЕНВК №5 і І — у Владислава Зарубіна з ЕНВК №1.

Серед старших, віком 15-17 років, найкращі бали та перше місце виборов Артем Федоров з ЕНВК№1. Трохи поступвся лідеру ліцеїст Денис Козік, а емоційна Єлізавета Сафонова з ЕЗОШ №7 замикала трійку лідерів.

Свято вдалося, хочеться подякувати організаторам та учасникам, а ще — «вимагати продовження бенкету!»

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: