КП «ПКВ» заборгувало за електрику найбільше в області

Общество | 09:59, 6.07.2018
 Поделиться

Поделиться в

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Віктора Скоблікова відбулась нарада щодо погашення заборгованості підприємствами житлово-комунального господарства області за спожиті енергоносії. Зокрема, розглядалось питання реструктуризації боргу згідно з Законом України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії».

Директор Департаменту Віталій Литвиненко повідомив, що загальна заборгованість підприємств водопровідно-каналізаційного господарства та теплопостачання за спожиту електроенергію складає 43,9 млн. грн. Найбільшим боржником є комунальне підприємство «Підприємство комунальної власності» у м. Енергодар, сума заборгованості якого складає 12,6 млн. грн.

За результатами проведеної наради керівникам місцевих органів влади та керівникам підприємств було запропоновано скласти графіки погашення заборгованості за спожиті енергоносії і копії графіків надати облдержадміністрації, а також розглянути можливість надання підприємствам галузі фінансової допомоги з місцевих бюджетів, вжити всіх можливих заходів для недопущення відключення об’єктів життєзабезпечення населення від електропостачання.

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: