Костянтин Бриль пропонує владі Енергодара звітувати за півріччя перед громадою

Политика | 15:35, 13.06.2018
 Поделиться

Поделиться в

Про це голова облдержадміністрації Костянтин Бриль заявив після спілкування з активістами та представниками ЗМІ міста Енергодар, які повідомили про певні проблеми з керуючими компаніями та  затримки з виконання  важливих для міста робіт.

— Нещодавно під час робочої поїздки в Енергодар місцеві жителі окреслили перелік проблемних питань. Я думаю: якщо мер міста мріє про другий термін, то він повинен чути своїх виборців. Вважаю, що будь-яке рішення громади, тим паче те, яке висловлено під час мітингу, має бути почуте. Разом з тим,  прекрасно розумію,  що таке освоєння бюджетних грошей згідно з буквою закону. За підсумками півріччя буде проведено загальний аналіз діяльності влади всіх міст обласного значення: Мелітополя, Бердянська, Енергодара, Токмака. І тоді буде зрозуміла картина, у кого які залишки по півріччю, у кого які темпи освоєння грошей і хто на якому рівні працює, — наголосив Костянтин Бриль.

За словами голови облдержадміністрації, взимку в Енергодарі  були обговорені проекти щодо ремонту трьох-чотирьох основних вулиць. Їх відновлення має бути виконане в поточному році. Окремо очільник регіону наголосив, що тримає на контролі передачу будинку для Нацгвардії на баланс  міськради. І  нині чекає проектних та фінансових пропозицій від місцевої влади, аби цей будинок міг нарешті прийняти військовослужбовців, учасників АТО та працівників правоохоронних органів. Адже це завдання було поставлено ще рік тому.

— Думаю, що мер зможе відповісти на всі ці питання. Є ще час, цілий місяць, для того щоб  громадянам показати, куди виділяються гроші, за якими цінами і ким вони освоюються. Хочу підкреслити — ні для кого не буде якихось преференцій чи поблажок. Красти нікому не дамо, це по-перше. А по-друге,  наголошую, що для громадськості вся інформація повинна бути прозорою. Це стосується вартості  продукції, виконавців, якості робіт чи придбаних послуг. Ця інформація публічна та доступна. Ніхто на сьогодні не має права її закривати. Система торгів, які проводилися в системі «Прозоро», дозволяє побачити результати торгів усім охочим. Через публічні системи, які зараз відкриті, можна подивитися будь-яке підприємство, хто його засновник, зробити будь-який аналіз. Кожен активіст чи громадська організація мають право контролювати діяльність влади. Ці норми,  вважаю, повинні діяти в кожній міськраді і виконкомі. Тож за підсумками півріччя  я хочу почути всіх мерів міст. Прозоро, аби цей звіт надати і для органів центральної влади, — наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Джерел: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: