Координаційна рада в Енергодарі об’єднала 41 особу

Общество | 07:00, 16.11.2016
 Поделиться

Поделиться в

«Шановні енергодарці! Виконавчий комітет Енергодарської міської ради має намір сформувати Координаційну раду з питань сприяння розвитку громадянського суспільства та запрошує інститути громадянського суспільства, які бажають увійти до її складу, взяти участь в обговоренні проекту Положення про Координаційну раду з питань сприяння розвитку громадянського суспільства.
Проект Положення Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства розміщено на офіційному веб-сайті Енергодарської міської ради за посиланням Проект » — таке оголошення протягом двох тижнів було розміщене на сайті міськоі ради.

15050375_1822381681366954_219110323_n
А 15 листопада відбулися установчи збори з формування складу Координаційної ради, на які прийшли представників громадських організацій, підприємств та установ — ті, які подавали свої заявки та кандидатури. Засідання проводилося під головуванням секретаря міської ради Олега Гордевича, за участі заступників міського голови та начальниці відділу інформації Катерини Мороховець. В порядку деннному було 7 пунктів, але зупинилися на перших двох:

 1. Про підсумки подання заяв представниками організацій (доповідав Олег Гордевич)
 2. Про кількісний склад Координаційної ради.

Зазначимо, що все ж таки не вдалося зібрати навіть по одному члену всіх зареєстрованих в місті ГО — з близько 150 на зборах мали б бути (за заявами) 36. І все одно, трьох із списку в залі недорахувалися — не прийшли ані керівники організацій, ані особи, уповноважені їх заміщувати (Олексій Бражнік  —  ГО «Народний захист», Віктор Поліхранов  — ГО «Енергодарська міська вітрильна федерація», Ярослав Деркач — ГО «Енергодарське об’єднання — захисники України»)

Натомість були такі організації, які б хотіли ввести до Координаційної ради кількох своїх представників, але, в ході обговорень, цю пропозицію не підтримали.

Крім того, дві організації — «Горожанин» та «ОСББ», які лише сьогодні подали письмові заявки на участь в роботі ради, не знайшли себе у списках, але, за пропозицією Тетяни Скиби (від БФ «Наше місто»), їхнє членство в раді було підтримане голосуванням.

Відмовили у членстві в раді лише організації, що є на стадії реєстрації — це теж було підтримане одноголосно, але озвучили пропозицію — ті, хто з якихось причин не зміг ввівйти до ради сьогодні, зможе долучитися до роботи вже в процесі. Так само, ті організації, які не будуть працювати — не відвідуватимуть засідання, наприклад —  будуть втрачати членство в Координаційній раді.

Оскільки до складу Координаційної ради мають входити представники міської влади, були озвучені наступні пропозиції: заступники міського голови Ігор Курдя, василь Разводов та Яна Дабіжа, секретар міськради Олег Гордевич, керуючий справами виконкому Володимир Біряк та головна спеціалістка відділу інформації та зв’язків з громадськістю Тетяна Бєлєнкова. З цими кандидатами, як пояснив Олег Гордевич, «буде зручно працювати міському голові Павлу Музиці»

Отже, коли утвердили кількісний склад Координаційної ради — 41 особа (35 — від громадськості та 6 — від органів місцевої влади), озвучили та утвердили склад поіменний:

 1. Олег Гордевич
 2. Ігор Курдя
 3. Василь Разводов
 4. Яна Дабіжа
 5. Володимир Біряк
 6. Тетяна Бєлєнкова
 7. Валерій Батов
 8. Тамара Бєлік
 9. Ірина Борисенко
 10. Олег Глинських
 11. Ольга Гордевич
 12. Фелікс Дербун
 13. Геннадій Деркач
 14. Інна Довмат
 15. Роман Жигалов
 16. Олександр Жуков
 17. Оксана Зеленська
 18. Володимир Марченко
 19. Уляна Коробчук
 20. Марія Косенко
 21. Людмила Костушевич
 22. Олексій Кобзарьов
 23. Сергій Лакота
 24. Олександр Оборкін
 25. Дмитро Орлов
 26. Андрій Пашко
 27. Віктор Поліваний
 28. Олександр Радецький
 29. Ігор Рижов
 30. Олександр Самойдюк
 31. Марія Сігаєва
 32. Марія Сердюк
 33. Анатолій Скалецький
 34. Тетяна Скиба
 35. Сергій Суворін
 36. Катерина Стаценко
 37. Віталій Фесенко
 38. Андрій Шевчик
 39. Павло Богдан
 40. Дмитро Барановський
 41. Іван Леонт’єв

Для того, щоб розробити  положення про Координаційну раду, було обрано 9 членів ради (за бажанням), які в двотижневий термін відпрацюють цей основний документ, на основі якого надалі буде рада  працювати. Наступне засідання призначили на 1 грудня. Тоді ж буде обрано голову Кординаційної ради.

 

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: