В Енергодарі пройшов конкурс на найкращу родину

Общество | 18:57, 25.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

Родзинкою святкування Дня Незалежності на площі перед МПК «Сучасник» стала родинна конкурсно-розважальна програма «Щаслива родина, міцна Україна»
Взяти участь зголосилися 6 родин. Всі вони досить відомі в Енергодарі: креативні брейкдансери Аннєнкови, спортивні Кость, творчі Іванови, співочі Ляшки, дружні Бондаренки та вогняні Налісні.
Зазначимо, що майже в усіх командах було по двоє дітей, а у декого — у Налісних та Бондаренків були ще й чотирилапи члени родини: кіт та пес.
«Журити» доручили начальниці відділу культури Надії Кулагіній, багатодітному батьку та керівнику школи свідомого батьківства «Лелека» Андрію Гонітелю та журналістці В Энергодаре INFO Катерині Стаценко.
Сім`ї змагалися у чотирьох конкурсах. Звичайно, першою була візитівка, в якій взяли участь всі без виключення члени команд-родин. Так само було і в наступному, інтелектуальномау етапі. А ось далі змагатися довелося виключно татусям: організатори підготували їм випробування захованою в торбах мобілкою: не ставлячи на землю пакети та торбинки, напхані «потрібними» в господарстві речами та пакунками, нещасні чоловіки мали на швидкість та ще й акуратно, нічого не загубивши, видобути з нетрів телефон. Впорався з цим завданням без штрафних балів лише один батько — голова родини Іванових Олег.
В творчому завданні команди мали розкрити свої таланти. На жаль, не всі родини вийшли на сцену в повному складі, за що членам журі довелося знімати бали. Аннєнкови всією родиною влаштували брейк-виставу, за всіх Кость «віддувалася» мама — вона прочитала дуже зворушливий вірш про материнську любов. Ляшки вийшли на сцену без татка і виконали на три голоси українську пісню «Чом ти не прийшов». Бондаренки не просто самі виступали з патріотичною постановкою — вони ще й дітлахів з усих родин залучили до малювання карти України! Іванови «запалювали» в своєму «рідному» жанрі — вокальному, куди прекрасно вписався син — можливо, скоро на сцені «Сучасника» вмиступатиме ще одне тріо! Налісні вражали оригінальним жанром — слінготанцями, причому спочатку танцювала пара мама Оля-доця Ліля, допомагала мама і доця Бондаренків і ще одна пара-підтримка. А потім на сцені зі слінгами і дітками в них з`явилися тато зі старшою та ще й член журі!
Шоу вийшло цікавим. Члени журі призналися, що оцінювати було вкрай важко. Але конкурс є конкурс! Тож третє місце посіло тріо Іванових, на другому опинилися Аннєнкови, а от головний приз отримали Бондаренки.
Всі учасники отримали цінні подарунки і , сподіваємось, задоволення від участі в заході.
Після конкурсу продовжилася концертна програма.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: