Конкурс на посаду в Управлінні комунальної власності виграла прихильниця мера у соцмережі

Общество | 19:40, 10.07.2017
 Поделиться

Поделиться в

Сайт міської ради повідомив про засідання конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад управління комунальної власності.

«Участь у конкурсі взяли п’ятеро претендентів. За підсумками конкурсу комісією рекомендовано міському голові кандидатуру Антоніни Рябової для призначення на посаду головного спеціаліста управління комунальної власності та кандидатуру Євгенії Шишлакової — на посаду головного спеціаліста кошторисно-договірного відділу управління комунальної власності» — повідомляє прес-служба.
 
В фейсбуці Антона Рябова є даже активною дописувачкою та палкою прихильницею міського голови Павла Музики і його команди: будь-яка критика мера з боку ЗМІ дуже гаряче оскаржується Антоніною в коментарях. Годі й казати, що на державній службі такі люди потрібні і їх слід заохочувати. Тож вітаємо УКВ з поповненням кадрів.
_MG_4461
Хоча є і втрати в цій установі: сьогодні опозиційний депутат Анатолій Анохін повідомив про вручення підозри члену виконкома, екс-начальнику УКВ Олексію Караманову.
«По инсайдерской информации в пятницу на блокпосту на выезде из города уведомление о совершении уголовного преступления вручено экс-начальнику УКСа Караманову! Оказывается, уголовные преступления, как и рукописи, не горят!» — повідомляє Анохін.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: