«Комунальні війни» в Енергодарі: мешканці втомились мовчати

Общество | 00:32, 20.09.2017
 Поделиться

Поделиться в

«Чи почує мер мешканців міста?»- відео з таким підзаголовком з’явилося на ютуб-каналі «Энергодар-NEWS»

Власне, тема не нова, але від того не менш гостра. Нагадаємо, хвилю здійняла публікація на нашому сайті, коли ми запропонували енергодарцям «налякати» нас своїм під’здом. Реакція від влади була своєрідною — помічник міського голови Т.Стулень порадила незадоволеним мешканцям…звертатись до свого депутата!

«Уважаемые энергодарцы! Со всеми вопросами, жалобами и предложениями вы можете обратиться к депутату Энергодарского городского совета, который закреплен по вашему округу. Получить информацию, о том, кто ваш депутат по округу, вы можете по телефону: 6-29-71, отдел по обеспечению работы совета», — пише Т. Стулень у себе на сторінці та поширює публікацію в групах.

З того часу енергодарці почали активно звертатись як до наших кореспонденгтів, так і до блогерів. Бо наболіло! Мешканці будинку за адресою, Лісова, 3 записали відео про свої проблеми, пов’язані з роботою (точніше, БЕЗДІЯЛЬНІСТЮ) комунальників в місті.

Скаржилися на відсутність ремонту в під’їздах на протязі більш ніж 30 років, підтоплені підвали, погане прибирання, незадовільний стан пішохідних та внутрішньодворових доріг. Люди у відчаї: обіцянки не виконуються, а ремонт несподівано перенісся з 2018 на 2021 рік! У мешканців є гіпотеза  стосовно такоїметаморфози: в 2021 році тих, хто обіцявремонт,при владі може і не бути…

Жильці  заявили, що хоч якихось результатів можна досягти, лише погрожуючи судами та прокуратурою. Інакше працювати наші комунальники не хочуть.

Здається, час влаштовувати в місті цілий флешмоб під кодовою назвою «Комунальні війни»…

 

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: