Кому заважає георгіївська стрічка в авто? ОПИТУВАННЯ

Общество | 22:16, 5.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

Смугасту «георгіївську» стрічку помітив один з волонтерів ГО «Передова» в автівці, припаркованій біля будівлі (просп. Будівельників, 27), де винаймає офіс організація. Він поцікавився у інших «передовиків», чи не помічали і вони цю стрічку. Виявилося, що таки помічали. Знаючи, що подібна символіка в Україні заборонена Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», волонтер звернувся до правоохоронних органів.

Поліція прибула на місце подій, опитала свідків, зробила фотофіксацію та запротоколювала факти.

З’ясувалося, що власником автівки є керівник автошколи, яка  також орендує приміщення в тій самій будівлі, де й «Передова».

Залишалося лише дочекатися виходу цієї особи з приміщення на вулицю, ді зібралося вже чимало люду.

Подальші події опишемо так, як це зробила на своїй сторінці «Передова»

«Еб…ть сколько патриотов собралось» — це були перші слова, які сказав власник автівки з колорадською стрічкою, припаркованою під нашим офісом… Так, нас було чимало, і ми не будемо терпіти ці прояви сепаратизму, не тільки під стінами свого офісу, а і у всьому місті, Державі. Ця «стрічка» вже ні в кого не ассоціюється з подвигами воїнів Радянського Союзу, це справжній символ сепаратистів, які, надягнувши ії на свої груди, вбивають наших хлопців на Донбасі…
Дякуємо поліції нашого міста за однозначно прийняту позицію. Було складено протокол адмінистративного правопорушення. Розгляд справи відбудеться 10.04.18 р в 09.00 в Енергодарському міському суді. Справа не є закрита, тому сподіваємось на підтримку громадян.»

Нагадаємо, що відповідно до норм закону, публічне використання, демонстрація чи носіння «георгіївської стрічки» каратиметься штрафом у розмірі 50-150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 грн до 2550 грн) із конфіскацією стрічки або предмету, що містить її зображення.

Цікаво, що думають з цього приводу наші читачі.

Георгіївська стрічка в авто - це...
  • Добавить свой ответ

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: