Комісія з обстеження дерев почала роботу по Українській 13, 15, 17

Общество | 10:44, 21.08.2018
 Поделиться

Поделиться в

До участі в комісії запросили і кореспондента ВЭнергодаре.info, адже за проханням мешканців ми подали заявку на платформу «Відкрите місто».

Отже, у дворі зібралися представники УКВ, КП ПКВ, відділу земельних відносин, архітектури та заявники — мешканці. Разом пройшлися по території і склали акти на дерева, що підлягають видаленню. До речі, це не лише ті, що засохли. А й такі, які мають прекрасний зелений вигляд, але нахилені під небезпечним кутом. В будь-який момент таке дерево може впасти, навіть якщо воно «стоїть так вже 100 років».

Взагалі, процедура видалення починається з того, що до обласної екологічної комісії у Запоріжжя направляється лист. Протягом 5 днів очікується відповідь, чи буде входити до складу комісії представник з області. Потім починається робота з обстеження, складається акт, який надсилається в Запоріжжя і виноситься на розгляд виконкому.

Тільки після цього починається безпосередньо видалення сухостою чи аварійних дерев.

Але навіть з дозволом спиляти дерево буває не так просто: на захист потенційно небезпечної рослини можуть стати мешканці, які вважають її здоровою і такою, що не несе загрози. Саме в цьому дворі така тополя є: вона має неприпустимий градус нахилу, при вітрі може впасти просто на будинок…

Крім того, комісія почала б працювати навіть без заявки мешканців. Обстеження проводиться регулярно балансоутримувачем території восени.

Отже, ми будемо продовжувати слідкувати за розвитком подій.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: