Колективу ПКВ представили нову керівницю

Общество | 15:49, 8.12.2017
 Поделиться

Поделиться в

 8 грудня 2017 року Енергодарський міський голова Павло Музика офіційно представив колективу комунального підприємства «Підприємство комунальної власності» нового керівника — виконуючого обов’язки генерального директора Катерину Хоменко. Вона тимчасово призначена на посаду на період з 30 листопада 2017 року до 30 січня 2018 року розпорядженням міського голови.
        Павло Музика підкреслив, що робота КП «ПКВ» вимагає суттєвих змін. З жовтня працівники не отримують заробітну плату, через багатомільйонну заборгованість перед ВП «Запорізька АЕС», ДТЕК Запорізька ТЕС і ВАТ «Запоріжжяобленерго» арештовані рахунки підприємства. Енергодар — єдине місто в Україні, який з коштів міського бюджету відшкодовує заборгованість комунального підприємства. Напередодні, 7 грудня, рішенням міської ради було виділено кошти на часткове погашення кредиторської заборгованості КП «ПКВ» у розмірі: 22 мільйони гривень — погашення боргів перед ВП «Запорізька АЕС», 10 мільйонів — ДТЕК Запорізька ТЕС, 6 мільйонів — «Запоріжжяобленерго».
 Як зазначив міський голова, перед новим керівником поставлені конкретні завдання розібратися у фінансово-економічної ситуації на підприємстві та організувати належну роботу. Напередодні, через саботаж проти призначення нового керівництва, на підприємстві зникли сервер і бухгалтерські документи. Сьогодні ведеться робота по відновленню даних. Павло Музика закликав припинити блокувати роботу підприємства і сприяти діяльності нового керівника.
Міський голова також нагадав, що у планах міської влади — реструктуризація підприємства, що передбачає поділ КП «ПКВ» на кілька комунальних підприємств. Кожне з них буде відповідати за окремий напрямок роботи: озеленення, благоустрій, тепло- і водопостачання, комунальні мережі.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: