Колектив музичної школи звернувся до виконавця робіт з опалення

Общество | 17:22, 7.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

Відкрите звернення адміністрації і коллективу дитячої музичної школи до депутата Енергодарської міської ради та керівника підприємства «Теплоенергоавтоматика» Лесі Нікітіної

Шановна Леся Олександрівна!

Колектив Дитячої музичної школи Енергодарської міської ради Запорізької області звертається до Вас з проханням посприяти в початку робіт по ремонту системи опалення школи.

У 2015 році був розроблений робочий проект «Реконструкція системи опалення в дитячій музичній школі за адресою: проспект Будівельників, буд. 23, м.Енергодар, Запорізької області». В тому ж році на додаток до проекту було проведено Енергоаудит, в 2017 році складено Енергетичний паспорт і робочий проект пройшов експертизу на енергоефективність в м. Київ. Відділом культури Енергодарської міської ради весь цей час проводилися роботи по залученню коштів для виконання робіт по проекту.

У жовтні 2017 року до Фінансового управління Енергодарської міської ради надійшли кошти, надані за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів із соціально-економічної компенсації ризику населення, яка проживає на території зони спостереження, необхідні для проведення робіт з реконструкції системи опалення в дитячій музичній школі.

Наступну зиму, при теперішньому стані опалювальної системи, школа не витримає. У грудні 2016 – лютому 2017 року температура в деяких навчальних класах падала до +13 ° С. Діти і педагоги стали частіше хворіти. Тільки в грудні 2016 року в зв’язку з простудними захворюваннями перебували на лікарняному 20 співробітників школи.

Неможливо навчати дітей грі на музичних інструментах в холодних класах, тому що клавіші фортепіано і роялю покриті пластиком, кнопки баянів виготовлені з пластику та металу, духові інструменти повністю складаються з металу. Дотик до холодних музичних інструментів та їх частин викликає дуже швидке замерзання рук і всього тіла дитини і може потягнути за собою розвиток хвороби суглобів.

На жаль, на сьогоднішній день, роботи не розпочаті, не отримано дозволу на початок виконання робіт. Для його отримання необхідно, щоб було укладено договір на авторський нагляд з вашим підприємством «Теплоенергоавтоматика». Тому, шановна Леся Олександрівна, звертаємося до Вас як до жінки-депутата, керівника підприємства, який може допомогти у вирішенні нашої проблеми. Будь ласка, надайте сприяння у підписанні договору щодо здійснення авторського нагляду. Перша зробіть крок назустріч.

З повагою, адміністрація і колектив дитячої музичної школи

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: