Кого з підприємців відзначила подарунками влада?

Общество | 10:26, 31.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

Вчора, 30 серпня під час засідання сесії нагороди отримали кращі представники бізнесу з нагоди Дня підприємця, який в Україні відзначатимуть у неділю, 3 вересня.

Отже, відзнаки отримали Людмила Шибаєва (магазини «Сластена»), Ольга Сосновська-Рябуха (мережа магазинів «Вадим»), Валерій Євсеєнко («Енхол»), Марина Катревич («Укртехенерго»), Ганна Коцукон, Олексій Соколик (він же член виконкому, директор КП «Ритуал» та власник рекламних щитів), Інна Чернадчук, Марина Дорошенко (магазин «Сімба»), Надія Тарасова.

Ближче до вечора під час засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва, секретар міської ради Олег Гордевич подарував членам Координаційної ради пам’ятні подарунки. Заступник голови Координаційної ради Євген Данильченко зауважив, що рішення ради не завжди беруться до відома владою, тому хотілося б більшої співпраці і взаємодії.

На сьогоднішній день в Енергодарі – 8 середніх підприємств та 208 малих. Всього зареєстровано 1488 фізичних осіб-підприємців. У 2017 році зареєстровано фізичних осіб-підприємців – 138, юридичних – 21. Станом на 1 липня 2017 року у місті діє 616 об’єктів малого та середнього підприємництва, з них: 317 магазинів (99 продовольчих, 218 непродовольчих), 158 відділів та кіосків, 12 оптових та 129 об’єктів надання послуг. У процентному відношенні 72% об’єктів підприємництва відносяться до сфери торгівлі, 19% — надання послуг населенню, 9% — громадського харчування.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: