Іванівка хоче приєднатись до Енергодара. І може

Политика | 19:22, 13.09.2016
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 13 вересня, під час засідання депутатської комісії з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища розглядалося питання «Про відмову в наданні згоди про добровільне об’єднання територіальних громад». Мова йде про об’єднання Енергодара і села Іванівка. За твердженням депутатів від партії «Сильна Україна», міський голова погано вивчив це питання і мав намір винести його на сесію з формулюванням «відмовити», тим самим порушуючи чинне законодавство.

На засіданні комісії депутат від партії «Сильна Україна» Анатолій Мариненко обґрунтовано довів, що відмова громаді Іванівки буде не тільки передчасною, а й незаконною. «Іванівка знаходиться біля Енергодара й багато мешканців міста мають в цьому селі дачі та присадибні ділянки. Крім того, міський водозабір вже впритул межує з селом, тому недоречно говорити, що територіально воно з містом не межує», — зазначив депутат.

Врешті, члени депутатської комісії прийняли рішення зняти це питання з порядку денного й відправити його на допрацювання.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: