Інклюзії в Енергодарі бути

Общество | 11:13, 14.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

У ході засідання сесії міської ради 12 квітня 2018 року депутати підтримали рішення про створення в Енергодарі комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр».
У липні 2017 року Президентом України підписано Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг». Постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр» органам місцевого самоврядування та місцевим органам виконавчої влади рекомендовано утворити інклюзивно-ресурсні центри. Інклюзивно-ресурсний центр є установою, що створюється з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, у тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження.
Створення та діяльність такого Центру в Енергодарі сприятиме забезпеченню дітей з особливими освітніми потребами необхідною психолого-педагогічною підтримкою, з урахуванням їх індивідуальних потреб, а також має стати ефективним засобом забезпечення прав цих осіб на освіту, сприяння розвитку їх особистості, поліпшення стану їх здоров’я та якості життя, підвищення рівня участі у житті громади. Прийняття цього рішення дозволить продовжити реалізацію комплексу заходів щодо поліпшення доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг.

Джерело: сайт міської ради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: