Інклюзія в Енергодарі: ЕНВК №6 рулить!

Общество | 10:00, 10.11.2016
 Поделиться

Поделиться в

Наша школа №6 — унікальна: в ній навчаються дітки з проблемами зі здоров’ям, але — разом з тими, у кого немає жодних проблем. Так виглядає інклюзія — коли людей не сортують за фізичними або ще якимись особливостями.

Школа бере участь в конкурсі  проектів серед учнів «Відновлення мого місця проживання» Проект реалізується за фінансової підтримки Представництва ЮНІСЕФ та ЄС в Україні та експертної підтримки Міністерства освіти і науки України в рамках реалізації спільного проекту «Комплексна психосоціальна допомога дітям, підліткам і родинам, що постраждали внаслідок військового конфлікту в Україні»

Директорка ЕНВК №6 Ірина Марієва звертається до енергодарців за підтримкою: адже у їхньому закладі навчається така дитина! Для неї створені умови та інклюзивний супровід! І цей хлопчик знявся у відеороліку «Дім, в якому затишно всім!»

Якщо це відео набере найбільше відзнак «подобається», то зможе претендувати на визнання!

1. Переможці Конкурсу нагороджуються призами.

2. Кращі роботи учасників конкурсу будуть відзначені спеціальними дипломами.

3. Оргкомітет конкурсу має право рекомендувати роботи учасників до використання у навчально-виховному процесі, виставках, публікаціях у засобах масової інформації тощо.

Обов’язковою умовою є безпосередня участь учнів у соціальному проекті з відновлення місця проживання, допомоги у житті громади. Церемонія нагородження переможців відбудеться в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» 19 листопада 2016 року

У нас ще є цілий день, щоб допомогти цьому відео набрати максимальну кількість «лайків» — https://www.youtube.com/watch?v=vPlQFk2Qp4M

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: