Інформаційний центр ЗАЕС + ДСНС = цікава екскурсія

Общество | 08:31, 23.02.2017
 Поделиться

Поделиться в

З початку лютого 2017 року рятувальники 31-ДПРЧ з охорони об’єктів спільно з фахівцями інформаційного центру ВП ЗАЕС проводять пізнавальні екскурсії для учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Енергодар.

IMG_20170222_132820

22 лютого була проведена така екскурсія для вихованців 9-А класу ЗОШ№2.  Початок екскурсії відбувся в інформаційному центрі ВП ЗАЕС, де фахівці розповіли про атомну енергетику України, дали повну та об’єктиву інформацію про діяльність АЕС, також дітям було продемонстровано панораму енергоблоків і проммайданчик Запорізької АЕС.

IMG_20170222_145006

Після оглядової екскурсії навколо Запорізької АЕС, учні вирушили до об’єктової пожежної частини №31. Під час екскурсії діти ознайомилися з тонкощами професії рятувальника, побачили дуже багато цікавого, а саме: пожежний автомобіль та захисне спорядження пожежних-рятувальників, бойовий одяг, пожежно-технічне обладнання для гасіння пожеж та рятування людей.

Такі зустрічі плануються проводитись надалі так, як вони є базовою складовою у процесі навчання дітей основам безпеки життєдіяльності. Чим раніше починається подібна виховна робота, тим менше ймовірність того, що в майбутньому діти потраплять будь-яку надзвичайну подію. Живе спілкування з рятувальниками викликає у дітей великий емоційний відгук, а яскраві враження від екскурсії залишаються в пам’яті на довгі роки.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: