Хто з енергодарських спортсменів буде отримувати персональну премію

Общество | 07:03, 14.12.2017
 Поделиться

Поделиться в

13 грудня 2017 під головуванням міського голови Павла Музики відбулося засідання комісії щодо відзначення грошовими персональними виплатами видатних спортсменів міста Енергодара. 
         З метою стимулювання успішного виступу на міжнародних спортивних аренах видатних спортсменів міста та відзначення їх вагомого внеску у розвиток спорту України розпорядженням міського голови від 12.09.2017 №256-р з наступного року розмір грошової персональної виплати спортсменам-переможцям та призерам Олімпійських, Параолімпійських ігор, спортсменам-чемпіонам Світу, Європи та України, спортсменам Олімпійського резерву України та членам збірних команд країни з видів спорту збільшено з 1000 до 3000 грн.
У ході засідання членами комісії розглянуто клопотання спортивних установ та організацій міста щодо визначення кандидатур на призначення грошових персональних виплат на 2018 рік за результатами спортивних досягнень у поточному році. Свої пропозиції надали Спортивно-оздоровчий комплекс ВП «Запорізька АЕС», Енергодарська ДЮСШ з боксу ім.В.Р.Манзулі, Центр туризму, краєзнавства та спорту управління освіти міської ради та громадська організація «Бійцівський клуб «Атака».
За рішенням комісії грошову персональну премію у 2018 році отримуватимуть:
1. Кряж Дмитро (1999 р.н.) — майстер спорту України з веслування на байдарках та каное, дворазовий чемпіон України серед молоді до 23 років та дорослих, срібний та бронзовий призер чемпіонату України серед юніорів, срібний та бронзовий призер чемпіонату Світу серед молоді до 24 років (ЮАР), 9 місце чемпіонат Європи з марафону серед юніорів (Португалія), член збірної команди України.
2. Давидов Денис (1996 р.н.) — майстер спорту України з веслування на байдарках та каное, дворазовий чемпіон України серед молоді до 23 років та дорослих , два 10 місця Чемпіонату світу серед молоді до 23 років (ЮАР), 6 місце чемпіонат Європи з марафону серед юніорів (Португалія), член збірної команди України.
3. Бабак Людмила (1997 р.н.) — майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках та каное, трьох разова чемпіонка України серед дорослих, чемпіонка Європи з марафону (Португалія), чемпіонка Світу з марафону серед дорослих (ЮАР), член збірної команди України.
4. Кумейко Аліна (1997 р.н.) — майстер спорту України міжнародного класу з парапауерліфтингу, 4 місце Кубок Світу (Венгрія), член збірної команди України. На даний час готується до Чемпіонату Світу (Мексика).
5. Топоркова Раїса (1986 р.н.) — майстер спорту України міжнародного класу з парапауерліфтингу, учасниця Чемпіонату Світу (ОАЕ), член збірної команди України. На даний час готується до Чемпіонату Світу (Мексика).
6. Соколик Олександр (2002 р.н.) — кандидат у майстри спорту України з боротьби сумо, чемпіон України, срібний призер Чемпіонату Європи, член збірної команди України.
7. Маткін Олександр (2003 р.н.) — кандидат у майстри спорту України з боксу, бронзовий призер чемпіонату України серед юніорів, чемпіон міжнародного турніру «Азовець», член збірної команди України.
8. Магурін Арман (2003 р.н.) — кандидат у майстри спорту України з боксу, срібний призер чемпіонату України серед юніорів, бронзовий призер міжнародного турніру пам’яті ЗТРМ В.Потапопа (Молдова), член збірної команди України.
9. Борисенко Ольга (1989 р.н.) — майстер спорту України з легкої атлетики, переможець чемпіонату України, призер командного чемпіонату України, член збірної команди України.
10. Фурманов Олексій (1998 р.н.) — кандидат у майстри спорту України з тайського боксу «Муей-Тай», майстер спорту міжнародного класу з кікбоксингу WPKA, чемпіон України з тайського боксу, чемпіон України з кікбоксингу в розділі «Орієнтал» і К-1, чемпіон України з кхмерського боксу «Кун Кхмер», переможець відкритого міжнародного турніру з кікбоксингу К-1 «Кубок Галичини», член збірної команди України.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: