Хто з енергодарських депутатів найбільше турбується про атовців?

Политика | 21:05, 26.06.2017
 Поделиться

Поделиться в

Минулої п’ятниці на 13-й сесії голова постійної комісії з питань будівництва, архітектури, земельних відносин депутат Андрій Карбасов запропонував питання виділення землі атовцям та родинам загиблих перенести на наступну сесію. І аргументи навів – мовляв, змінилося законодавство, і тепер можна всім атовцям виділяти землю у «резервації» — районі 10-А, який побожилися видати саме учасникам бойових дій, яких в Енергодарі близько 200 осіб, тож всім дістанеться однаково.

Мер Павло Музика славиться такими якостями як справедливість і прозорість, тому,  звісно, таку пропозицію підтримав словами «Щоб атовці були в рівних умовах». Нагадаємо, що 11 ділянок землі під житлову забудову вже було «чесно і прозоро» виділено деяким атовцям в районі церкви на вулиці Молодіжній. Тоді, без сумніву, всі атовці були в однаковісіньких умовах. Тоді і про родини загиблих не забули- просто вирішили людей не турбувати. То ж не така важлива справа, як от необхідність отримати інтерв’ю на захист мера – поборника сепаратистів! Нагадаємо, що про родину загиблого натовця Сергія Полуляха згадали у сюжеті ТВ-5, який досліджував тему несправедливого звинувачення Павла Музики у звільненні директора цвинтаря Гаврюшкіна. До цього часу навіть номеру батьків загиблого в мерії не знали. Але то деталі.

Звичайно, самих атовців факт перенесення питання (а вони прочитали – «знову кинули!») обурив. Ця категорія громадян відрізняється загостреним почуттям справедливості, тому відповідь була в соцмережах вже того ж вечора. Чому не особисто або в іншому вигляді? Бо ініціатор виділення дачних ділянок атовець Віталій Юзвенко зараз в АТО, тобто знову захищає наше мирне існування. Свого часу він ходив по кабінетах, просив провести всі передбачені законом процедури та виділити хлопцям землю ПІД ДАЧІ (!!!) «в районі пляжу», збирав атовців, оголошував про можливість отримання землі, формував список бажаючих (за дорученням більшості побратимів) та врешті проводив жеребкування. І коли питання знімали з порядку денного не було кому вступитися за атовців.

Головний «Захисник Вітчизни» депутат Іван Морщавка телефонує атовцям на службі і починає просувати свою версію подій, стверджуючи, що діяв в інтересах бійців. Якимись невідомими нікому каналами до нього дійшли відомості, що атовців хочуть… обдурити. Це ніби хтось привів атовців на ті самі «білі піски» і пообіцяв викупити землі одразу після отримання… Тому ні. Адже у бідних атовців нема грошей на будівництво тих дач! Тож краще нічого їм не виділяти…

Вже сьогодні, за два дні після сесії, хотілося почути коментарі з цього приводу від мера. Але з невідомих причин Павло Музика не може зустрітися з журналістами, обіцяючи зробити це наступного тижня. Тоді телефонуємо Андрію Карбасову  — автору пропозиції «переносити питання». Розмова відбулася, але депутат чомусь впевнений, що і на «Волнє» все незаконно, і на «пляжі» нечисто, і до відділів, що проект розробляли, багато питань. Місце, де атовці собі землю віднайшли, знає з дитинства, бо там купався… За посиланням можна послухати всю розмову з Андрієм Карбасовим. 

Андрій Карбасов – голова комісії з земельних питань. Чому він плутає землі різного цільового призначення та називає «білими пісками» те, що ними не є? Чому він за словами Наталі Лабяк робить висновок, що у дач на «Волнє» є «власник», хоча земля там поки що комунальна? А от В’ячеславу Кравчуку, який  очолює цілий відділ земельних відносин, він не вірить!

До речі, впевнена в тому, що ділянка ну дуже цінна для того, щоб атовці отримали там дачі, і депутатка-соратниця Івана Морщавки Галина Железняк: «Пляж должен оставаться пляжем,если люди воевали,они должны понимать,что белые пески это вообще большая редкость в природе и они должны быть нетронуты,чтобы там могли отдыхать наши Энергодарцы которые не в состоянии посещать Канары,Мальдивы,Багамы и т. д.»

галя

А ось і сама ділянка на «білих пісках»… Така погана, незручна, без комунікацій та власне землі. І вже багато хто почав переживати, як же ж атовці «потягнуть» наведення ладу на своїх омріяних городах…

19437290_237199130109406_1825450636641295661_n

Відповідаю словами Віталія Юзвенка: «Так, АТОвці не настільки заможні як деякі депутати, мабуть тому їхні земельні і інші питання вирішуються легко. Але, АТОвці що, малі діти, що депутати за нас вирішують чи спроможні ми фінансово потягнути цю землю?  Йти на війну чи ні, ми вирішували самі, без депутатів, а як до землі дійшло, так вони включили «турботливих татусів».

До речі, В’ячеслав Кравчук запевняє, що всі належні процедури проведено у відповідності до закону. А от щодо «невостребованных» дільниць згадав ту ж таки «Волну», де родини загиблих не можуть навіть дерева посадити на виділених їм дачах, бо екс-кооператор досі вважає себе «власником»…

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: