Хто є найбагатшим директором КП в Енергодарі? Заглядаємо в декларації

Политика | 18:46, 28.05.2017
 Поделиться

Поделиться в

Вивчаючи декларації директорів комунальних підприємств Енергодара, стало цікаво, хто з керівників отримує найбільшу зарплатню. Тим більше, ніякої закономірності в цих нарахуваннях нема — скільки постановили платити керівникам, стільки і платять.

Про нове комунальне підприємство «Комбінат дошкільного та шкільного харчування», де в.о.директора Лілія Ставицька, сказати можна небагато, тільки те, що фінснсування з міського бюджету цього підприємства ще не було.

Виконує обов’язки директора КП «Міська молочна кухня» одіозна депутатка Наталя Лабяк. Керує підприємством родичка Наталі Іванівни, яка перебуває у декретній відпусці. Насправді, на «Молочній кухні» працює багато родичів Наталі Лабяк, тож ні в кого не викликає подиву такий собі «сімейний підряд». А зарплатня в.о.директора за рік склала 174 545 грн, або 14 545 грн на місяць.

Трошки випередив колегу директор КП «Ритуал», а також член виконкому Олексій Соколик, який за 4,5 місяці роботи на посаді директора заробив 66 831 грн, або 14 851 грн на місяць. Але не будемо жаліти Олексія Соколика, бо його доходи за рік від підприємницької діяльності (він займається рекламою на білбордах в місті) склали 642 853 грн, або 53 570 грн на місяць.

На комунальному підприємстві «Енергодарське бюро технічної інвентарізації» директора Віра Романова та весь колектив отримує зарплатню не з місцевого бюджету, а виходячи з прибутку підприємства. За декларацією зарплатня Віри Петрівни за рік склала 206 418 грн, тобто 17 201 грн на місяць.

Колишній керівник КП «Центр досугу «Промінь» Володимир Сметанін, який очолював підприємство в 2016 році, задекларував 255 813 грн, відповідно 21 317 грн на місяць. Зараз Володимира Івановича на посаді замінив Микола Гіренко, щорічну декларацію якого ми подивимось наступного року.

І от ми дійшли до головного комунального підприємства міста — ПКВ. У 2016 році його очолював Олександр Колесніков. Але нагадаємо, що перед Новим роком документи підприємства зникли і Олександра Колеснікова «покарали» — тимчасово в.о. директора став Віктор Опалінський. Жодного з цих поважних чоловіків серед тих, хто подає декларацію, нема. Але серед працівників КП ПКВ 30 осіб подали декларацію. Загалом це майстри і начальники дільниць. Серед цих осіб найбільшу зарплатню отримує головний бухгалтер Валентина Шуміліна. За рік вона отримала 224 584 грн, або 18 715 на місяць. А от скільки отримав директор цього підприємства ми можемо тільки здогадуватися, але явно не менше 300 000 грн.

Мер міста Павло Музика задекларував річну зарплатню 272 275 грн, тобто 22 689 грн на місяць. Дивлячись на статки керівників КП, стає зрозуміло, що бути мером невигідно.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: