Хто відповідає за зовнішній вигляд міста?

Общество | 20:27, 19.02.2018
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні у соцмережі Facebook голова правління зоозахисного БФ «Надія» Інна Довмат звернула увагу на занедбану будівлю, що знаходиться в першому мікрорайоні.

Колись в цих стінах навчались енергодарці.  Тут були коледж і ліцей. Ті, хто давно живе в Енергодарі, розповідають — перший поверх займали їдальня та тренажерна зала, на другому — були актова та спортивна зали. В якому стані знаходиться будівля в наш час, добре видно на фото.

Інна Довмат пише:

«Так боляче на це дивитись! Стоїть капітальна будівля, розтрощена, пограбована, зруйнована… І не війною, ні, людською байдужістю! Як же це можливо?! Адже в неї вкладено працю багатьох людей! Коли волонтери фонду «Надія» приходять до мерії з «собачими» проблемами, то чують: «На першому місці в нас люди, діти. В приоритеті соціальні проблеми». Але куди вже соціальніше?! Хто відповідає за зовнішній вигляд міста, за санітарну та кримінальну безпеку? Ось стоїть пустка, яка є джерелом антисанітарії та криміналу. А поряд живуть і граються діти. І де, до речі, депутати? Комусь же ви віддали в оренду, скоріше всього копієчну, величезне приміщення. Там багато чого можна було розташувати! І чому не віддали в копієчну оренду активно працюючим громадським організаціям? Там, врешті, можна було б стерилізувати і перетримувати безпритульних тварин. Адже місце для цього наша влада так «самовіддано» та безрезультатно шукала. Відповідь зрозуміла всім, у багатьох викличе посмішку. Але в мене це посмішка крізь сльози. Я люблю Енергодар, живу тут з 1975 року, з перервою на навчання. Тут народились і виросли мої діти, тут все рідне. Давайте вже щось робити, ті, від кого це залежить! Перестаньте вбивати моє місто! А якщо не виходить (а вже видно, що не виходить), то повертайтеся додому. У вас незамилене око і величезний досвід. Ваші знання і таланти знадобляться там. А нашим, місцевим, що вже на низькому старті, щасливої дороги і звершень! Залиште вже нас зі своєю збоченою любов’ю і турботою. Це найкраще, що ви можете зробити для Енергодара. Бо я, наприклад, вже не вірю жодному вашому слову. І я така, мабуть, не одна».

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: