Хто в теремочку живе? Житлові питання — головні на виконкомі

Политика | 13:14, 15.06.2017
 Поделиться

Поделиться в

Жодне питання з 18 основних та двох додаткових на засіданні виконкому не обговорювалося настільки емоційно, як житлові та дотичні до них. Дебати почалися після доповіді головного спеціаліста відділу по роботі зі зверненнями громадян Тетяни Бєлової: вона виступала з житловими питаннями. Члени виконкому заявили, що хочуть прозорості: Тетяна Баляба поскаржилася, що проекти рішень по цій темі не надходять в електронному вигляді. На що Володимир Біряк зауважив: вони містять персональні дані, тому ці проекти можна отримати лише в паперовому вигляді за два дні до засідання. Посперечавшись, що є персональними даними, а що — ні, зійшлися на тому, що доповідачка прочитала проект рішення, уникаючи називати прізвища осіб. Врешті решт проект прийняли.

виконком 15.00_01_12_08.неподвижное изображение002

Але в наступному питанні – про поштові адреси – члени виконкому теж побачили «житловий слід». В проекті рішення йшлося про приміщення площею 34 квадратні метри за адресою Будівельників 17-а. До речі, житловою квартирою воно стало ще у вересні 2016 року, але питання присвоєння йому поштової адреси перенесли на наступне засідання – з метою розібратися, хто є власником житла.

виконком 15.00_02_14_26.неподвижное изображение003

Без особливих проблем перевели з житлового у нежитловий фонд одну квартиру, а потім настала черга будинків – таке, до речі,  в Енергодарі відбувається вперше. Можливо, через це члени виконкому проявили зацікавіленість питанням. Можливо, через те, що обидва будинки належать подружжю Дубкових, які ще не вирішили питання з цільовим призначенням землі, і в приміщеннях розташовано спортивні зали.

виконком 15.00_03_24_06.неподвижное изображение004

Доповідала з цього питання заступниця начальника Управління комунальної власності Яна Соколик. Вона заявила, що власниками будинків зібрано та надано пакети необхідних документів через «Єдиний офіс», а комісія з переведення приміщень з фонду у фонд, яку очолює Разводов, рекомендує підтримати переведення будинків туди, куди хочуть власники майна. Але Тетяна Баляба зачепила питання цільового призначення землі, на яких стоять будинки — адже на сесії це питання ще не розглядалося. Яна Соколик впевнена, що одне не стосується іншого, а от частина членів виконкому замислилася та вирішила таки не голосувати за даний проект. До того моменту, як в ситуації розберуться депутати.

виконком 15.00_04_40_19.неподвижное изображение005

Члени виконкому також вирішили не встановлювати цілодобовий режим роботи магазину «Елен», що на сквері. Не зважаючи на те, що в ньому працють два відділи – продуктовий та з алкогольними напоями, а також скарг на роботу закладу не поступало, голосів «за» не вистачило.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: