Хто в Енергодарі став влучним стрільцем?

Общество | 14:09, 18.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

У парку «Перемоги» організація молоді ВП ЗАЕС провела змагання зі стрільби з традиційного лука. У них взяли участь 24 стрілка, серед яких були і діти, і зовсім новачки.

Перед початком змагань учасники були ознайомлені з правилами техніки безпеки при проведенні стрільби з лука і стрільцям було проведено інструктаж про дотримання заходів безпеки.

Учасники були розділені на 4 категорії: «Чоловіча», «Жіноча», «Кадети» (діти), «Новачки».

Бали підраховувалися за результатами 2 підходів по 3 постріли з 3-х дистанцій. У категорії «Кадети» — 1 підходу по 3 стріли з 3-х дистанцій.

У «Чоловічій» категорії 1 місце зайняв Юрій Авдєєв , 2 — Євген Кулепов , 3 — Ігор Рибалко.

У категорії «Новачки»: 1 місце Максим Цюпа, 2 — Валерій Василенко, 3 — Сергій Малєєв.

Найвідчайдушніша видовищна боротьба спалахнула в «Жіночій» категорії: 1 місце — Анастасія Єрликова, вона ж стала абсолютним лідером за кількістю набраних балів серед усіх категорій, 2 місце — Марина Авдєєва, 3 — Олександра Скупа.

У категорії «Кадети» найкращим стрільцем стала Марія Діденко, 2 місце у Єлизавети Сайдомет. А 3 місце зайняв Данило Стуров, який вперше взяв у руки лук.

Переможці були нагороджені грамотами, медалями та призами, а всі учасники категорії «Кадети» отримали солодкі заохочувальні призи за участь.

Джерело: сайт ЗАЕС

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: