Хто отримав нагороди на церемонії «Королі наук-2018»? СПИСОК

Общество | 07:16, 16.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

Грамотами управління освіти Енергодарської міської ради за перемогу в І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України нагороджуються члени Енергодарської малої академії наук учнівської молоді та їх педагоги:

Відділення економіки

 

Пекарук Ілля Меленюк Вікторія Олександрівна І
Дудко Катерина ІІ
Борисов Володимир Зикіна Вікторія Олександрівна І
Фіберг Олександр ІІ
Кружнова Наталія Тивоненко Галина Іванівна І
Бурдимова Катерина ІІІ

Відділення комп’ютерних наук

Кобченко Владислав Московська Марина Миколаївна І
Мариняк Юлія Хамуда Вікторія Володимирівна ІІ

 Відділення математики

Середова Софія Сушко Олеся Василівна І
Малишко Ірина ІІ

Відділення фізики та астрономії

Белозьоров Володимир Кабакова Олена Василівна ІІ
Лєбєдєв Даниїл І

Відділення філософії та суспільствознавства

Борисенко Евеліна Павленко Тетяна Миколаївна І
Лохматов Олександр Сировий Олексій Валерійович ІІ
Богданова Ольга ІІІ
Павленіна Марина ІІІ
Чученко Наталія Пришляк Михайло Іванович І
Руденко Христина ІІ
Шевченко Марія Грушовець Оксана Євгенівна ІІІ

Відділення наук про Землю

Бендеберя Марія Савченко Тетяна Борисівна І

 

Відділення історії

Мірошник Діана Бондажевський Петро Михайлович І
Масич Ірина Мерзлякова Олена Олександрівна І
Омельченко Валерія Атаманюк Олена Василівна І
Тимошенко Денис Губарева Світлана Федорівна ІІ
Волуєва Вікторія ІІ
Мішина Анна Руденко Інна Григорівна ІІ
Шепелєва Джанетта Недобер Інна Геннадіївна ІІІ
Шовкопляс Уляна ІІІ
Малихін Андрій Чиж Віолетта Сергіївна ІІІ
Собковська Валерія ІІІ

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

 

Птуха Катерина Зозуленко Марина Володимирівна І
Громовик Марія Волохова Ольга Олександрівна І
Баленко Світлана Швайковська Вікторія Михайлівна І
Сушко Олександра Шваґер Світлана Іванівна ІІ
Зарубін Владислав Юзва Ріта Сергіївна ІІ
Шевченко Вікторія Коновалова Вікторія Валентинівна ІІ
Желябіна Альона Городніча Наталія Володимирівна ІІІ
Бурдун Надія Горкунова Олена Володимирівна ІІІ

 

Відділення мовознавства

Стрелець Ганна Гацько Олена Миколаївна І
Никифорова Ганна Зозуленко Марина Володимирівна І
Яцун  Дар’я Ткаченко Олександра Миколаївна ІІ
Федорова Юлія ІІІ

 

Відділення екології та аграрних наук

Відділення хімії та біології

 

Гомоюнова Ганна Коток Людмила Миколаївна І
Сафіулліна Аліна ІІІ
Федоров Артем Подгорна Тетяна Михайлівна І
Паньків Давид Павленко Тетяна Миколаївна І
Полякова Ганна Шпигун Людмила Іванівна ІІ
Єчкало Маргарита Давиденко Оксана Василівна ІІ
Хоролець Катерина Лазарєва Тетяна Петрівна ІІІ
Шмакова Катерина Ясінська Наталія Володимирівна ІІІ
Афонін Ілля Смиковська Тетяна Миколаївна ІІІ

Грамотами Департаменту освіти і науки
Запорізької обласної державної адміністрації
нагороджуються учні — переможці ІІ (обласного) етапу
Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

а також їх педагоги наукові керівники нагороджуються
грамотами Департаменту освіти і науки
Запорізької обласної державної адміністрації
та грамотами управління освіти Енергодарської міської ради
за якісну підготовку переможців ІІ (обласного) етапу
конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів

нагороди отримують 25 педагогів які підготували 34 учні-переможці

за ІІІ місце нагороджуються

Дєтскова Дар’я — Лазарєва Тетяна Петрівна ІІІ

Шепелєва Джанетта  -Недобер Інна Геннадіївна ІІІ

Стрелець Ганна  — Гацько Олена Миколаївна ІІІ

Яцун Дар’я  — Ткаченко Олександра Миколаївна ІІІ

Баленко Світлана  — Швайковська Вікторія Михайлівна ІІІ

Полякова Ганна  — Шпигун Людмила Іванівна ІІІ

Лохматов Олександр  — Сировий Олексій Валерійович ІІІ

Омельченко Валерія — Атаманюк Олена Василівна ІІІ

Собковська Валерія — Чиж Віолетта Сергіївна ІІІ

Масич Ірина  — Мерзлякова Олена Олександрівна ІІІ

Мірошник Діана —  Бондажевський Петро Михайлович ІІІ

Гомоюнова Ганна — Коток Людмила Миколаївна ІІІ

Афонін Ілля — Смиковська Тетяна Миколаївна ІІІ

Мариняк Юлія — Хамуда Вікторія Володимирівна ІІІ

Кобченко Владислав — Московська Марина Миколаївна ІІІ

Кучеренко Олег — Кабакова Олена Василівна — 4 ІІІ

Кружнова Наталія — Тивоненко Галина Іванівна ІІІ

Борисов Володимир — Зикіна Вікторія Олександрівна ІІІ

Середова Софія — Сушко Олеся Василівна  ІІІ

Борисенко Евеліна — Павленко Тетяна Миколаївна ІІІ

Паньків Давид ІІІ

Никифорова Ганна — Зозуленко Марина Володимирівна — 2 ІІІ

за ІІ місце в обласному етапі конкурсу-захисту нагороджуються

Птуха Катерина Зозуленко Марина Володимирівна ІІ

Шмакова Катерина Ясінська Наталія Володимирівна ІІ

Шевченко Вікторія Коновалова Вікторія Валентинівна ІІ

Громовик Марія Волохова Ольга Олександрівна ІІ

Малишко Ірина Сушко Олеся Василівна ІІ

Федоров Артем Подгорна Тетяна Михайлівна ІІ

Лєбєдєв Даниїл Кабакова Олена Василівна ІІ

Дудко Катерина Меленюк Вікторія Олександрівна —  ІІ

за І місце в обласному етапі конкурсу-захисту нагороджуються

Хоролець Катерина Лазарєва Тетяна Петрівна І

Пекарук Ілля Меленюк Вікторія Олександрівна І Київ

Карпецький Антон Кабакова Олена Василівна І Київ

Бєлозьоров Володимир Кабакова Олена Василівна І Київ

Грамотами управління освіти Енергодарської міської ради
За перемогу в міському етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» нагороджуються

Руденко Христина, Забурунова Анастасія
Керівник Пришляк Михайло Іванович

Касай Ганна та Юзьків Тетяна
керівник Зозуленко Марина Володимирівна

Бондаренко Ганна та Баль Вікторія
керівник Московська Марина Миколаївна

Глущенко Роман
керівник Милашенко-Вертегел Любов Петрівна.

Роман також нагороджується дипломом І ступеня за перемогу в обласному етапі даного конкурсу

Грамотами управління освіти Енергодарської міської ради
за перемогу в міській конференції учнівської молоді
«Мій рідний край» Нагороджуються
Литвин Олександра та Волуєва Вікторія
Керівник Губарева Світлана Федорівна

Громовик Марія
Керівник Волохова Ольга Олександрівна

Омельченко Валерія
Керівник Атаманюк Олена Василівна

Дипломом Департаменту освіти і науки запорізької облдержадміністрації за перемогу (І місце) в обласному етапі конкурсу фотоаматорів «Моя країна – Україна» нагороджуються Кучеренко Олег,
керівник Кучеренко Наталія Миколаївна

 

Дипломами комунального закладу «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» за перемогу у Відкритому обласному заочному фестивалі з комп’ютерної анімації «Країна мрій» нагороджуються
Жук Данило та Борисенко Тетяна
(керівник Хамуда Вікторія Володимирівна)

 

Вітаємо переможця ХІ Міжнародного конкурсу з українознавства Громовик Марію, керівник Волохова Ольга Олександрівна

Вітаємо переможців Всеукраїнських конкурсів
За ІІ місце в конкурсі «Дотик природи»
Федорова Артема керівник Подгорна Тетяна Михайлівна

За ІІІ місце в конкурсі рефератів «Ядерна енергетика і світ» Сафіулліну Аліну керівник Коток Людмила Миколаївна

Ми  вітаємо переможців Обласних конкурсів:

-обласного конкурсу есе «Європа починається з тебе»
Перевертайло Дар’ю, Руденко Христину, Чернякову Валерію
керівник Пришляк Михайло Іванович

 

— фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості
«Подаруй мені казку»
Громовик Марію, керівник Волохова Ольга Олександрівна та Кацен Анастасію керівник Джурляк Оксана Олегівна

 

фестивалю-сторітеллінгу “Безпечний та відповідальний Інтернет”
Федорова Артема,
керівник Зозуленко Марина Володимирівна

НАГОРОДЖЕННЯ ПЕДАГОГІВ МАН

Подякою Національного центру МКАН України за активну участь у пропагуванні науки та залученні учнівської молоді до дослідницької діяльності
Нагороджується Кучеренко Наталія Миколаївна

 

Подякою комунального закладу «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» нагороджується
Крісюк Олена Олександрівна
Грамотою управління освіти Енергодарської міської ради за зайняте І місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників освіти «Джерело творчості 2018» нагороджується Ященко Наталія Миколаївна

Доброва Наталія Володимирівна, практичний психолог – ІІ місце в обласному конкурсі-виставці «Освіта Запорізького краю»

 

За активну та результативно роботи щодо залучення вихованців до участі в заходах з національно-патріотичного виховання та туристсько-краєзнавчої роботи Подяками ЕМАН нагороджуються керівники гуртків:

Крісюк Олена Олександрівна

Атаманюк Олена Василівна

Губарева Світлана Федорівна

Волохова Ольга Олександрівна

Пришляк Михайло Іванович

За вклад у підвищення рівня екологічної свідомості вихованців та активне їх залучення до участі в еколого-натуралістичних заходах нагороджуються

Коток Людмила Миколаївна

Шпигун Людмила Іванівна

Лазарєва Тетяна Петрівна

 

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: