Хто на Запоріжжі повітря забруднює?

Общество | 18:16, 21.02.2017
 Поделиться

Поделиться в

Підприємства, що найбільше шкодять довкіллю, були названі під час брифінгу  директора  департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Віталія Гордієнка та заступника начальника Державної екологічної інспекції Запорізької області Артема Кизима.

Оприлюднили цілий перелік запорізьких підприємств: ПАТ «Запоріжсталь», ПАТ «Дніпроспецсталь», ПАТ «Запорізький феросплавний завод», ПАТ «Український графіт», ПАТ «Запорізький абразивний комбінат», ПАТ «Запоріжкокс», ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат», ПАТ «Запоріжвогнетрив» та інші. Викиди цих підприємств становлять 60-70% від загального валового обсягу викидів забруднюючих речовин.

Підприємство, розташоване в нашому місті, а саме ДТЕК ЗаТЕС також зробила внесок в забруднення повітря регіону: за словами Віталія Гордієнка, динаміка показує, що основними забруднювачами навколишнього середовища Запорізької області, а саме 83%, є ПАТ ДТЕК «Дніпроенерго» та ПАТ «Запоріжсталь». Також гостро стоїть проблема вирубки лісу, утилізації відходів тощо. В кінці минулого року Департаментом екології ОДА було розроблено техніко-економічне обгрунтування та проектно-кошторисна документація по заходу «Організація і впровадження державної системи моніторингу довкілля на регіональному рівні», що передбачає установку семи стаціонарних постів для моніторингу стану навколишнього середовища у м. Запоріжжя та 14 стаціонарних постів по області.

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: