Хто може оцінити роботу заступників міського голови?

Политика | 20:45, 10.08.2018
 Поделиться

Поделиться в

Оскільки реакціі на вимоги громадян щодо звільнення заступників міського голови Ігоря Курді та Василя Разводова енергодарці не дочекалися, то вирішили створити відповідну петицію (хоча віра у те, що до них дослухається депкорпус, помітно згасає)

Отже, вирішили спробувати.

Зверніть увагу, навіть одразу звільняти ніхто нікого не вимагав. Пропонували надати звіти! А вже потім — аналізувати та робити висновки.

Але модерацію дана петиція не пройшла. Відповідь містила пояснення.

Отже, оцінювати діяльність заступників депкорпус не має права. А як же тоді відбувалося звільнення з посади заступниці міського голови Яни Дабіжі?

Адже пропозицію звільнити, без ніяких навіть звітів,  висунув саме депутат міської ради — Ігор Паламар. Причому він як раз надав оцінку її роботі — навіть у провалі медреформи звинуватив!  А решта депутатів голосували за це.

 

Ми покажемо вам, що то за Стаття 25 Закону України  Про місцеве самоврядуваня. Вона визначає  компетенцію сільських, селищних, міських рад.

Отже, сільські, селищні, міські ради правомочні розглядати і вирішувати питання, віднесені Конституцією України, цим та іншими законами до їх відання. Далі- цілий перелік, в якому є пункт  №5 — «затвердження за пропозицією сільського, селищного, міського голови структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів відповідно до типових штатів, затверджених Кабінетом Міністрів України, витрат на їх утримання»  та №6 «утворення за поданням сільського, селищного, міського голови інших виконавчих органів ради«. Мабуть, це їх мав на увазі Ігор Михайлович, подаючи пропозицію про звільнення міського голови  (хоча ми можемо помилятися)

Але є там ще один пункт, під номером 11: «заслуховування звітів постійних комісій, керівників виконавчих органів ради та посадових осіб, яких вона призначає або затверджує«…

А ось цей пункт мали на увазі ті, хто створював (намагався створити) петицію. Чому модератори сайту петицій не врахували наявність цього пункту в Законі України Про місцеве самоврядування в Україні?

Таке питання ми переадресували експертам у галузі права, а з відповіддю обов’язково ознайомимо читачів.

 

 

 

 

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: