Хто морить голодом енергодарських школярів?

27269964

В перший день після канікул батьки учнів початкових класів отримали сюрприз у вигляді зміни вартості харчування в школі. Власне, змінилося лише те, що обіди, за які платило місто, тепер мають оплачувати самі мами -тата. В результаті — щоденне триразове харчування коштує 33 гривні, з них 18 — обід.

Чому раптом склаласяч така ситуація? Нагадаємо, В.О начальника управління освіти Олена Ржевська вже пояснювала: «Дело не в принятии бюджета, деньги на питание есть, мы финансируемся по 1/12. В связи с тем, что на данный момент действующим законодательством не урегулировано питание 1-4 классов, необходимо решение городского совета на организацию питания данных учеников. Управление образования выносили такое решение, но сессия не состоялась»

Сьогодні вдень Олена Олександрівна зустрічалася з міським головою Павлом Музикою. Вона повідомила, що мер прийняв рішення збирати керівників політичних партій та депутатських груп, щоб провести перемовини щодо скликання позачергової сесії з цього питання.

Як бачимо, справджуються прогнози щодо того, що дану проблему будуть використовувати як важіль впливу на «неслухняну» частину депкорпусу, яка не приходить на сесії.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Категория: Общество
comments powered by HyperComments
Погода
Погода в Энергодаре

влажность:

давление:

ветер:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: