Хто допомагатиме прокурору міста?

Политика | 08:06, 4.02.2017
 Поделиться

Поделиться в

Цього тижня у приміщенні Енергодарської місцевої прокуратури, відбулося засідання Консультативної ради при Енергодарській місцевій прокуратурі.

До складу Консультативної ради входять голова Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації Валерій Свєшніков, підприємець Іван Самойдюк, спортсмен Валерій Сидоренко, правозахисник Владислав Дьяченко, депутат міськради Сергій Хоролець, журналіст Людмила Готич.

На першому засіданні пройшли вибори голови і секретаря Консультативної ради при Енергодарській місцевій прокуратурі.

Врешті раду очолив Валерій Сидоренко, який є почесним мешканцем міста, видатним спортсменом і учасником Олімпійських ігор у Сіднеї. Посада секретаря закріплена за Сергієм Хорольцем, депутатом Енергодарської міської ради VII скликання, головою ГО «Гільдія підприємців м. Енергодар».

Збори ради будуть проводитися не рідше одного разу на місяць, але, якщо звернення і заяви від громадян будуть вимагати негайного реагування, то засідання ради будуть проводитися позапланово.

Територіально діяльність Консультативної ради при Енергодарській місцевій прокуратурі буде поширюватися на місто Енергодар, Кам’янсько-Дніпровський та Василівський райони. Заяви та звернення до Консультативної ради про порушення діючого законодавства України можна надсилати за електронною адресою: kr.ener.mp@gmail.com.

Також Консультативна рада має сторінку на фейсбуці.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: