Хортицю планують перетворити на туристичну Мекку

Общество | 10:33, 12.03.2017
 Поделиться

Поделиться в

Хто з енергодарців не бував в Запоріжжі на острові Хортиця? Мабуть, перелічити таких осіб можна по пальцях . Тому всі прекрасно пам’ятають, що, наприклад, потрапити до конного козачого театру можна лише вузькою грунтовою дорогою, а подекудии на легендарному острові зустрічаються стихійні звалища сміття. Влада планує змінити ситуацію, повідомляється на сайті Запорізької облдержадміністрації.

Перспективи розвитку Національного заповідника «Хортиця» та створення туристичної інфраструктури обговорили під час засідання члени тимчасової регіональної робочої групи, яке відбулося під головуванням заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна.

foto

— Наша головна мета —  перетворити легендарний острів Хортицю на туристичну Мекку. Коли до обласного центру приїжджають туристи, вони обов’язково відвідують Хортицю, до того ж острів – улюблене місце відпочинку багатьох запоріжців. Найближчим часом буде створена нова наглядова рада, яка буде лобіювати інтереси заповідника. До її складу ввійдуть дружина Президента Марина Порошенко, перші посадові особи Запорізької області, керівники потужних промислових підприємств регіону, соціально відповідальний бізнес. Очікується, що наприкінці березня наглядова рада збереться на своє перше засідання у Києві, —  повідомив  Едуард Гугнін.

foto (1)

 

У свою чергу,  генеральний директор Національного заповідника Максим Остапенко акцентував увагу, що острів Хортиця – це складний комплексний об’єкт площею понад 2360 га, який має унікальні пам’ятки архітектури, флору та фауну.

— Лише спільними зусиллями можна зрушити з місця ті проблеми, які на Хортиці накопичувалися роками. Необхідно, щоб Хортицю знали не тільки запоріжці та гості міста, Хортиця повинна стати відомою на весь світ і ми разом зможемо досягти цього рівня. Напрацьований потенціал, який має заповідник, необхідно зберегти та розвивати, а також створювати нові об’єкти туристичної інфраструктури, — зазначив Максим Остапенко.

У найближчих планах щодо розвитку Національного заповідника – приведення до ладу існуючої інфраструктури, вирішення питання транспортного забезпечення, створення на Хортиці сучасного екопарку тощо.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: