Хочете впливати на бюджет міста? Гайда на навчання!

Общество | 21:54, 17.03.2017
 Поделиться

Поделиться в

Енергодарців запросили до участі у навчальному семінарі з впровадження громадського бюджету. Близько 10% від загального бюджету міста буде виділено на проекти, які запропонуть самі містяни. Серед вимог до проектів — відповідність пріоритетам розвитку міста, спрямованість на поліпшення комфорту проживання енергодарців та естетичного вигляду міста, його соціально-економічному та культурному розвитку.

Найближчим часом планується провести навчальний семінар за участю експертів Фундації ПАУСІ, у ході якого будуть надані консультації щодо впровадження в Енергодарі громадського бюджету.»Шановні енергодарці! Запрошуємо активних, ініціативних, небайдужих до долі міста громадян взяти участь у першому навчальному семінарі з питання впровадження в Енергодарі громадського бюджету. Заявки для участі у заході приймаються за телефоном: (06139) 3-20-18 у термін до 21 у будні дні – 08.00-17.00″ — зазначено на сайті міськради.

Енергодар долучився до участі у міжнародному проекті «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», який реалізується Польсько-українським фондом співпраці ПАУСІ спільно з Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» за підтримки Європейського Союзу та Проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС). Розробка та затвердження Положення стане першим кроком на шляху до запровадження в Енергодарі громадського бюджету, що дозволить залучати жителів міста до вирішення соціально значущих питань, їх участі у бюджетному процесі. Консультативну та методичну допомогу у роботі надаватимуть експерти Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ.

Впровадження громадського бюджету передбачає декілька етапів. Протягом визначеного терміну енергодарці подаватимуть до міської ради свої проекти згідно із затвердженими формами. Автор проекту також повинен надати приблизний кошторис на реалізацію задуму. Наступним етапом є оцінка та експертиза проектів відповідними структурними підрозділами виконавчої влади та спеціально утвореним консультативно-дорадчим органом — Координаційною радою. Після проведення голосування енергодарців за кращі проекти на рейтинговій основі визначається перелік проектів-переможців. Громадські ініціативи, які перемогли за підсумками голосування у поточному році, фінансуватимуться у рамках громадського бюджету міста.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: