Гуртожиток по Будівельників, 5 перетвориться на будинок для атовців

Политика | 13:46, 7.12.2017
 Поделиться

Поделиться в

На початку засідання 15 позачергової сесії міськради спеціально запрошений гість — голова ЗОДА Костянтин Бриль — анонсував «сюрприз».

В принципі, для енергодарців сюрпризом було вже те, що в залі зібралися всі 33 депутати, тому що б ще могло приємно здивувати містян, важко уявити.

Виявляється, у нас був ще один гість — керівник компанії ПАТ ДТЕК Дніпроенерго Ігор Венцель.

Про проект з забезпечення квартирами учасників АТО , над яким в області працювали весь рік, розповів губернатор. Працювали разом з компанією ДТЕК. В результаті переговорів Косятнтина Бриля з генеральним директором ДТЕК Максимом Тимченком вдалося домогтися передачі будинку за адресою Будівельників, 5 від компанії ДТЕК в комунальну власність. І саме цей забутий богом і людьми гуртожиток після відповідних ремонтів перетвориться на будинок з 128 квартирами для атовців та військовослужбовців.

Балансова вартість цієї досить занедбаної будівлі — 22 млн.грн. Вкладатися в його реконструкцію-модернізацію доведеться, але Костянтин Іванович натякнув на допомогу з обласного бюджету. Тож, якщо піднапружитись, то можна вже наступного року видавати там житло. Підтримку обіцяв надати і народний депутат Володимир Бандуров.

 

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: