Гурт «Роялькіт» презентує у Запоріжжі новий альбом

Общество | 16:43, 30.03.2021
 Поделиться

Поделиться в

3 квітня 2021 року о 19:00 у клубі OLD PUB (м. Запоріжжя) відбудеться сольний концерт криворізького гурту «Роялькіт».
Музиканти презентують новий альбом «Край»
Сольний концерт «Роялькіт» — це справжнє музичне дійство, яке захоплює. Від етно до класики, від року до ф’южн-фолку, від драйву до лірики – усе це гурт «Роялькіт» поєднає у концертній програмі під назвою «Культурний код».

«Роялькіт» (Royalcat) – музичний гурт з міста Кривий Ріг, що існує з 2013 року, засновником та ідейником якого є Роман Гаман. Музика «Роялькіт» — це український ф’южн, який починається там, де звучить драйвовий рок і продовжується серед ліричних роздумів безнадійного мрійника. Українська етніка очима сучасної музики.
«Роялькіт» є лауреатом другої премії фестивалю «Червона Рута 2017» у номінації «Рок-музика».
З 2017 року гурт є постійним учасником всеукраїнського мандрівного фестивалю «З країни в Україну», метою якого є культурно-просвітницька діяльність у прифронтових містечках на сході України. Ми можемо з впевненістю сказати, що український культурний продукт може змінювати людей.
Учасники таких всеукраїнських фестивалів та заходів як «Koktebel Jazz Festival 2019», «Флюгери Львова», «Kozak Fest», «Княжий», «Тарасова гора», «Khortytsia Freedom 2019», «Ідентифікація 2.0», «TEDx VechirniyBlvd», Форум нової доби «На кордонах».
У своїй добірці робіт музиканти мають два українськомовних альбоми та в процесі створення третього альбому, чотири сингли, три кліпи та музичний документальний фільм про поїздку на схід України.
Источник: 061.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: