Губернатор Бриль проти «вугільної блокади»

Политика | 15:57, 17.02.2017
 Поделиться

Поделиться в

Президент України Петро Порошенко різко засуджує організаторів «вугільної блокади» Донбасу.

Голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль також загострив увагу на цьому питанні та висловив недовіру  політичним популістам.

— Вважаю, що блокадою зайнялись, як уже казав наш Президент, багато політичних популістів, які взяли це питання на власне озброєння. Не потрібно забувати, що це хоч і тимчасово захоплена, але наша територія, і надра належать саме нам. Будувати на цьому популізм не варто, — підкреслив  керівник облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Через брак енергетичного вугілля низка міст та областей будуть частково відключені від енергопостачання. Деякі металургійні підприємства вимушені скоротити виробництво через брак сировини. Як наслідок, скорочуються валютні надходження, адже  лише в металургійному комплексі обсяг валютної виручки в річному вимірі складає більше 2 млрд. доларів.

Наразі планується додатково розширити перелік товарів, які заборонено перевозити через лінію розмежування, а також включити до нього радіотовари, будівельні матеріали з метою унеможливлення будівництва фортифікаційних споруд з боку бойовиків тощо.

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: