Гройсман побував в Запоріжжі і розказав, що чекає на недобудовані мости та аеропорт

Политика | 20:05, 18.06.2017
 Поделиться

Поделиться в

Днями під час перебування в Запорізькій області Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ознайомився з ходом будівництва автотранспортної магістралі через р. Дніпро.

Як повідомив Глава Уряду, Кабінет Міністрів України передбачив 250 млн. грн на завершення будівництва мостового переходу через Дніпро у Запоріжжі. Нині Уряд готовий збільшити фінансування робіт, загальний бюджет яких спільно з ресурсом місцевої влади становить 350 млн. грн.

Володимир Гройсман нагадав, що минулої осені він уже інспектував будівництво мосту і відзначав, що тривалість робіт – неприйнятна. До того ж, за словами Прем’єр-міністра України, були питання до місцевого облавтодору щодо використання виділених коштів.

— Гроші є. Моя вимога єдина — не зупиняти роботи, продовжувати будівництво і робити це абсолютно відкрито і прозоро, — наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Також Глава Уряду ознайомився з планом створення нового терміналу міжнародного аеропорту «Запоріжжя» та провів огляд відремонтованої злітно-посадкової смуги аеропорту.

За словами фахівців, злітно-посадкова смуга у критичному стані: вона споруджена у 1955 році, довжина 2500 м, робоча ширина становить 42 м. Останній капітальний ремонт та укріплення шаром армобетону було проведено в 1981 році. Відповідно, експлуатація покриття перевищує встановлений термін майже вдвічі. Робоча ширина не відповідає вимогам ICAO. Прогресує руйнування поверхневого шару армобетону. Щорічно на підтримання робочого стану злітно-посадкової смуги витрачається 2,5 – 3 млн. грн.

Як повідомив голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль, згідно з постановою Кабміну запорізький аеропорт включено до програми з кошторисом 611 мільйонів гривень. І нині місту вкрай потрібні кошти на ремонт злітно-посадкової смуги. Крім цього, найближчим часом в аеропорту розпочнеться створення сучасного пасажирського терміналу.

— Нині ми пройшли перевірку державної експертизи і виходимо на фінішну пряму з будівництва нового терміналу. В поточному році планується виділити 200 мільйонів гривень з бюджету міста Запоріжжя. В цьому році запоріжці також планують почати заливку фундаменту нового терміналу, замовити всі необхідні металоконструкції та обладнання, аби до початку 2019 року люди побачили новий сучасний термінал, який є і моєю особистою мрією, — повідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: