Громадські активісти завадили роботі комісії з призначення керуючих компаній

Общество | 12:24, 29.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

На 10.00 було призначене чергове засідання комісії з призначння керуючих компаній. До цього часу в 217 кабінеті мерії зібралися представники Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства, мешканці міста, члени різних організацій та суспільних ініціатив.

Люди оголосили членам комісії свою мету: не допустити призначення в місті керуючих компаній.

На думку Ігоря Гонімаря, до 10 червня в країні існує так званий «законний вакуум» — не всі підзаконні акти, які стосуються житлово-комунального господарства, прописані та вступили в дію, тому поспіх приведе до такої ж самої біди, яку має сьогодні Запоріжжя — хаос та судові позови. Зупинитися, дочекатися нормативно-правової бази — це все, чого прагнуть активісти.

Тетяна Баляба як член виконкому впевнена у незаконності роботи комісії. В цій думці її підтримує депутат міської ради Сергій Хоролець. Справа в тому, що змінилися умови для конкурсанті — 4 будинки «випали» зі списку таких, які будуть обслуговуватись керуючими компаніями, бо заявили про створення ОСББ. Щоправда, юрист Дмитро Поліщук, який входить до складу комісії, не ваажає таку зміну істотною.

Громадські активісти нагадали комісії і про відсутність техдокументації на будинки, і про ігнорування вимоги провести громадські слухання з даної теми, і про недосконале законодавство. Не обійшлося без переходів на особистості та образ.

Тетяна Скиба, представниця Коордради, заявила, що ситуація набула такої гостроти не без мовчазної згоди влади — адже пропозиції працювати спільно з громадою залишилися без уваги.

Ігор Курдя як голова комісії заявив, що, по-перше, в порядку денному і не було питання про призначення компаній вже сьогодні, а по-друге, засідання переноситься.

Нагадаємо, що громадські активісти намагалися ввести в комісію з керуючих компаній своїх представників, ініціювали петицію зі скасування самого рішення виконкому про призначення комісії — все марно. Але опускати руки та віддавати місто «у рабство» активісти не збираються.

Відео з прямої трансляції засідання можна переглянути ТУТ

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: