Громадські активісти провели засідання Координаційної ради

Общество | 21:39, 8.02.2018
 Поделиться

Поделиться в

В залі, наданому управлінням освіти, зібралися 22 члена Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства. Нагадаємо, в сього до КР входить 41 особа.

Голова КР Уляна Коробчук відзвітувала про рік роботи. Серед досягнень були названі налагоджені зв’язки з владою та ЗМІ. Невирішеними лишаються питання залучення до роботи експертів, що суттєво ускладнює процес створення та подання відповідних програм.

Необхідно змінювати стурктуру КР та зменшити кількість робочих комісій. Відкритим лишається питання членства представників КР у складі виконкому. Також активісти не погоджуються з відмовою включити предствників ради та громадськості до комісії з обрання керуючої компанії для багатоповерхових будинків.

Координаційна рада здатна вирішувати питання в різних галузях суспільства — медицині, освіті, ЖКГ та соціальних питаннях. Громадськість може і повинна контролювати діяльність влади. Хоча рішення КР носять рекомендаційних характер, відмови їх виконувати потребують аргументації з боку влади.

Обговорювали плани на майбутнє. Предсатвники різних комісій запропонували проведення заходів, виходячи з свого профілю. Наприклад, готується проведення батьківського форуму для обговорення освітянської проблематики, тим більше, що вийшов новий Закон про освіту. Є потреба провести «круглий стіл» з питань створення ОСББ та альтернативних шляхів розвитку ЖКГ. Так само свої пропозиції внесли активісти, що займаються питаннями медицини, культури, захисту тварин.

Оскільки КР працює тільки рік, її члени вирішили дещо змінити у структурі. Наприклад, зменшити кількість комісій. Крім того, секретаріату доручили проаналізувати, які організації зловживали відсутністю на засіданнях КР без об’єктивних на те причин. Адже тим, хто працювати не збирається, не варто займати місце тих, хто хоче долучитись до роботи — таких близько 10 організацій. Отже, ймовірно, що найближчим часом в Координаційній раді будуть проведені заміни.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: