Громада Великої Білозерки отримала шкільний автобус вартістю 1,35 млн грн

Общество | 20:27, 23.12.2016
 Поделиться

Поделиться в

Представники районних державних адміністрацій Запорізької області отримали від голови облдержадміністрації Костянтина Бриля ключі від чотирьох шкільних автобусів. Урочисте вручення відбулося на площі перед будівлею ОДА.

Нові автобуси для перевезення школярів, які проживають у сільській місцевості, отримали окрім Великобілозерського району, ще Чернігівський район, Преображенська та Воскресенська територіальні громади Пологівського району.

blz

Автобуси придбані на умовах 70% фінансування з державного та 30% районного бюджетів. Вартість одного транспортного засобу становить 1 мільйон 350 тисяч гривень.

— Найприємніше те, що наряду з районами, транспорт отримують і об’єднані громади. Це реальний приклад підсумків децентралізації. Ми плануємо, що наступного року у програмах бюджету будуть враховані всі об’єднані територіальні громади. Аби в кожній з них був свій шкільний автобус. Також на наступний рік планується придбання автомобілів швидкої допомоги спеціально для сільських територій, — підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

— Сьогодні ми направляємо другу партію шкільних автобусів, які вже з нового семестру будуть перевозити дітей. Всього цього року було передано 18 таких автобусів, наступного року планується придбати ще 20 транспортних засобів. Також з наступного року очікується придбання автобусів для дітей з особливими потребами, які навчаються в інклюзивних класах, — зазначила директор Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Тетяна Озерова.

Довідково: у новому 2016/2017 навчальному році на території області функціонує 584 загальноосвітніх навчальних заклади, в яких навчається більше 159 тисяч учнів. У районах проведено оптимізацію мережі загальноосвітніх навчальних закладів: через демографічний спад їх мережа зменшилася на 16. Для забезпечення якісною освітою дітей у сільській місцевості створюється мережа опорних шкіл.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: