Графік ремонту доріг у Запорізькій області

Общество | 10:22, 8.03.2017
 Поделиться

Поделиться в

Зважаючи на суттєве погіршення технічного стану автомобільних доріг загального користування, спричиненого утворенням деформацій на покриттях доріг після складного зимового утримання, минулого тижня фахівцями Служби автодоріг у Запорізькій області було проведено обстеження всіх автомобільних доріг області та визначено обсяги пошкоджень та руйнувань на них.

За результатами обстеження на дорогах загального користування було виявлено 316 995 кв.м ямковості, в тому числі на дорогах державного значення — 79 275 кв.м та місцевого значення — 237 720 кв.м. Також складено графік виконання робіт з ліквідації ямковості на основних магістралях області, які планується завершити до 01.06.2017 року.

Зокрема, за минулий тиждень було ліквідовано 3 725 кв.м аварійної ямковості. Ремонтні роботи виконували в середньому 12 бригад філій ДП «Запорізький облавтодор» із застосуванням холодного та гарячого асфальтобетону. Матеріали для виконання ремонтних робіт постачали Василівський та Бердянський асфальтобетонні заводи.

Ямковий ремонт проводився в основному на дорогах загального користування державного значення, здебільшого із застосуванням гарячого асфальтобетону.

На дорогах державного значення особлива увага була приділена виконанню робіт на ділянках з найбільш інтенсивним та навантаженим рухом, а саме: Енергодар-Василівка-Бердянськ; Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта; Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя, Запоріжжя-Донецьк; Запоріжжя-Маріуполь; Кам’янка-Дніпровська-Велика Білозерка-Веселе; Павлоград-Токмак-Омельник–Гуляйполе та Василівка-Дніпрорудне-Веселе.

Також ремонт проводився на найбільш проблемних ділянках автодоріг загального користування місцевого значення: Пологи-Кінські Роздори-Андріївка-Нововасилівка-Бердянськ; Пологи-Кінські Роздори-Андріївка-Нововасилівка-Бердянськ; Якимівка-Богатир та Приазовське — Новоспаське – Могутнє.

На цьому тижні заплановано продовження робіт на цих дорогах.

Наразі на дорогах області вже ліквідовано 9 568 кв.м ямковості, в тому числі на дорогах державного значення — 8 108 кв.м, місцевого значення – 1 460 кв.м.

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки.

За даними прес-служби Запорізької ОДА

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: