Головний заклад міста з інклюзивної освіти відзначає ювілей

Общество | 21:06, 27.09.2017
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні НВК №6 виповнилося 20 років з дня заснування. Колектив, учні та батьки школи організували чудовий святковий захід.

Кращі працівники закладу були відзначені Почесними грамотами та Листами подяки. Нагрудним знаком Енергодарської міської ради “Кращий працівник” відзначено завідувача господарством закладу Галину Кириленко.

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації директору НВК №6 Ірині Марієвій призначено обласну педагогічну премію.

ДОВІДКА: Енергодарський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-дошкільний навчальний заклад» № 6 — це навчально–виховний і лікувально–профілактичний заклад, який забезпечує загальноосвітню підготовку в обсязі державних вимог до освіти, створює умови для відновлення здоров’я, соціальної адаптації дітей, що мають функціональні захворювання внутрішніх органів та систем, які потребують тривалого лікування, корекції фізичного розвитку.

З січня 2015 року на базі закладу працює ресурсно-тренінговий центр з впровадження інклюзивної освіти http://treningcentreuvk6.blogspot.com/.

Минулого року закладу наданий статус експериментального майданчика Всеукраїнського рівня до 2019 року. Тема експерименту «Інклюзивне навчання дітей з особливими освітніми потребами в умовах загальноосвітнього закладу». Патронат інклюзовної освіти в Запорізькій області очолює особисто Перша леді Марина Порошенко.

Місія закладу полягає у реалізації державної політики щодо забезпечення прав дітей, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку на здобуття якісної освіти, інтеграції їх у суспільство шляхом запровадження інклюзивної моделі освіти.

Головне завдання закладу — забезпечення загальноосвітньої підготовки учнів та вихованців в обсязі Державного стандарту початкової та дошкільної освіти, створення умов, що допоможуть дитині розпочати свій освітній шлях, повірити в те, що навчанням може бути для неї успішним та цікавим.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: