Голосуймо за проекти «Громада своїми руками»!

Общество | 16:51, 21.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні почалося онлайн голосування за проекти, які подавали енергодарці в рамках конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками».

Ми вже повідомляли про старт проекту. Нагадаємо, переможці отримають фінансуваня в розмірі до 55 тисяч гривень від ДТЕК на реалізацію свох ідей.

Подивитись, що запланували ініціативні мешканці та віддати голос за найкращий, на вашу думку, проект, можна на сайті 

 

Голосування за міні-проекти конкурсу «Громада своїми руками» проходитиме з 21 травня до 08 червня 2018 року.

Проекти, які наберуть найбільшу кількість голосів, отримають додаткову перевагу при оцінці Конкурсною комісією.

Детальну інформацію про конкурс читайте на офіційній сторінці проекту «Громада своїми руками».

Правила

За результатами онлайн-голосування учасники, які посіли перші 10 місць, отримують додатково 5 балів до середньої оцінки за результатами голосування Конкурсної комісії. Переможцями конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками» будуть ті проекти, які отримали загальну максимальну оцінку (голосування комісії + результати онлайн-голосування).

1.Виберіть населений пункт

2.Проголосуйте за вподобаний Вам проект, натиснувши кнопку «ВІДДАТИ ГОЛОС» біля його опису.

3. Кількість проектів, за які Ви можете віддати свій голос не є обмеженим, але за один проект можна проголосувати тільки один раз. Голосуйте відповідально, видалити відданий голос неможливо

4. З однієї IP-адреси можна проголосувати лише 1 раз за 1 проект. Якщо Ви користуєтеся мережею, до якої підключені інші користувачі, швидше за все у Вас буде загальна IP-адреса. Якщо хтось з такої мережі проголосує за конкретний проект, то Ваш голос за цей же проект зарахований не буде

5. Якщо Вам необхідно отримати більше інформації по конкретному проекту, біля його опису є кнопка з написом «PDF», натиснувши яку Ви зможете відкрити повну інформацію про проект.

6. Для обмеження використання сторонніх сервісів (як-то проксі та VPN) з метою накрутки голосів можливість прийому голосів обмежена IP адресами України.

Звертаємо увагу, що, дотримуючись принципу прозорості, компанія публікує заявки в тому вигляді, в якому вони були подані учасниками конкурсу.

В цьому році на сайті зареєстровано 29 заявок. Найактивніше включилися в роботу з написання грантів заклади освіти — вони подали 13 заявок. На другому місці — проекти, пов`язані з покращенням інфраструктури міста, освітленням, енергоефективністю. паркуванням, обладнанням дворів. Таких заявок 9. 6 проектів передбачають створення майданчиків для фізкультури та розвиток спорту. Оригінальною є заявка, спрямована на організацію дозвілля людей похилого віку.

Нагадаємо, що лідери голосування отримають додаткові бали до оцінки комісії. Тож — підтримайте енергодарців!

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: