FreeDom запрошує подивитись фільм про Джемільова

Общество | 10:46, 27.03.2018
 Поделиться

Поделиться в

FREEDOM запрошує енергодарців подивитися хороше кіно. Цього разу це документальний фільм «Мустафа»

Мустафа Джемілєв — українець, лідер кримськотатарського народу, всесвітньо відомий правозахисник. У боротьбі за повернення свого народу з місць депортації на батьківщину, в Крим, він провів понад 15 років у радянських таборах і в’язницях. Він витримав найдовше у світі голодування в 306 днів. Його іменем називають площі і вулиці у Туреччині. Він отримав десятки премій за свою правозахисну діяльність. Цього року він був номінований на Нобелівську премію миру. З перших днів окупації Криму Мустафа Джемілєв став голосом українського народу на міжнародній арені. Завдяки йому тема України, Криму і кримськотатарського народу обговорювалася на найвищому політичному рівні. Тепер, в умовах окупації, Мустафа Джемілєв продовжує боротися за захист свого народу.

У документальному фільмі «Мустафа» ми сподіваємося розповісти Вам про неймовірно цікаве життя Мустафи Джемілєва.

В нашому місті показ відбувається завдяки підтримці Zaitsev Viacheslav(наш земляк, учасник бойових дій, історик, завідуючий науковою бібліотекою та архівом Національного заповідника Хортиця) та Наталья Опенко (Natalya Openko) (координаторка запорізького офіса «КримSOS»)

Нагадаємо, що В’ячеслав Зайцев вже тричі забезпечував мешканців нашого міста цікавими фільмами: на День пам’яті Небесної сотні та  під час заходу в ЕБГ «Гармонія» можна було переглянути стрічку»Січ», а також вМПК «Сучасник» був показ «Добровольців Божої Чоти». Родзинкою всіх показів була можливість спілкування та обговорення побаченого! Сподіваємось, що «Мустафа» також зацікавить енергодарців.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: